Neptūnietėms „Kibirkštis“ šoko nesukėlė

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės sugrįžo į pergalių kelią Baltijos čempionate - Martyno Airošiaus auklėtinės savo aikštėje rezultatu 88:82 (24:22, 26:24, 20:18, 18:18) įveikė Vilniaus „Kibirkštį“.

Trečiajame kėlinyje po Agnės Černeckytės tritaškio klaipėdietės įgijo 12 taškų persvarą (66:54), tačiau viešnios iš Vilniaus dar iki ketvirčio pabaigos kirpo atsilikimą per pusę (64:70).

Šeimininkės likus kiek mažiau nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos atstatė dviženklį pranašumą (86:75), bet atkakliai kovojusios „Kibirkšties“ krepšininkės spurtavo 7:0 ir vėl kvėpavo varžovėms į nugaras (82:86).

Vis dėlto per likusias 6 sekundes vilnietės nebeišsigelbėjo ir turėjo pripažinti Klaipėdos ekipos pranašumą.

Klaipėdos komandai Linda Ndoli per 37 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Agnė Černeckytė, per 28 minutes pelniusi 25 taškus (1/3 dvit., 7/9 trit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Laura Juškaitė, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 18 taškų (2/3 dvit., 3/11 trit., 5/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.