„Neptūno“ dublerių ir „Kuršių“ akistata Klaipėdoje: kas šįkart demonstruos šaltus nervus?

Šeštadienį nuo 16 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) vyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynės tarp dviejų pajūrio ekipų - Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ir Palangoje „Kuršių“.

Tai jau bus ketvirtoji 2022-2023 metų NKL sezono minėtų ekipų akistata.

Pirmąjį tarpusavio mūšį, vykusį 2022 metų spalio 6 dieną Palangoje, 22 taškų skirtumu - 87:56 laimėjo "Kuršiai". Antroje akistatoje, vykusioje 2022 metų lapkričio 26 dieną Klaipėdoje, jau komandos kovėsi kur kas atkakliai ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo vos 5 taškų skirtumu - 75:80.

Trečiasias mūšis vyko praėjusį ketvirtadienį Palangoje ir čia jau pergalę dviženkliu skirtumu - 79:68 iškovojo klaipėdiečiai.

Taigi, palangiškiai dėl šio pralaimėjimo gali būti kiek įpykę ir žūtbūt sieks pademonstruoti, kad tai buvo tik atsitiktinumas.

Reikia pabrėžti ir tai, kad pergalių alkį jaučiantys "Neptūno" dubleriai taip pat trokšta pratęsti gerų emocijų seriją, tad savo sirgalių akivaizdoje sieks antrą kartą nugalėti principinį varžovą - "Kuršius".

Tikėtina, kad laukia intriguojantis ir emocingas mūšis.

Rungtynes tiesiogiai iš Klaipėdos nuo 16 val. transliuos internetu "Delfi" TV.

Palangoje "Kuršių" ekipa su 12 pergalių ir 20 pralaimėjimų NKL turnyro lentelėje užima 12 vietą, "Neptūnas-Akvaservis" su 6 pergalėmis ir 26 pralaimėjimais - paskutiniai - keturiolikti. 

Vakarų ekipų derbiuose krepšininkai tarpusavyje kaunasi su dviguba energija, o sirgalių palaikymas ir atmosfera būna triukšmingėsnė. Kaip bus šįkart - pamatysime.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder