Klaidas Metrikis

„Neptūno“ dublerius paskandino buvęs komandos narys

Pergalę iš rankų paleido „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai - Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse išvykoje klaipėdiečiai Vilkaviškio „Perlo“ ekipai nusileido vos 1 taško skirtumu - 72:73.

„Neptūno“ dubleriai iki dvikovos pabaigos likus likus 51 sek. pirmavo 6 taškų skirtumu - 71:65 ir jau atrodė, kad pergalę turi rankose.

Deja, netrukus įvykiai pakrypo prasta klaipėdiečiams linkme - varžovų žaidėjas Rokas Stankevičius smeigė tolimą metimą, dar kitoje atakoje Modestas Žaunieriūnas šaltakraujiškai sumetė du baudos metimus ir klaipėdiečių pranašumas ištirpo iki minimumo - 71:70.

Vilkaviškio komanda ėmėsi pražangų taktikos. Prie baudų metimų linijos likus 14 sek. buvo nusiųstas Gediminas Leščiauskas. Klaipėdietis pataikė vieną metimą iš dviejų ir padvigubino komandos pranašumą - 72:70.

Alfredo Kaniavos auklėtiniai taip pat ėmėsi pražangų taktikos. Likus 9 sek. baudų mesti stojęs M. Žaunieriūnas pataikė pirmąjį metimą, antrasis metimas skriejo pro šalį, o kovą dėl kamuolio laimėjo buvęs „Neptūno“ sistemos narys Klaidas Metrikis, kuris pelnė taškus iš po krepšio ir persvėrė rezultatą - 73:72.

Klaipėdiečiai atsakymui turėjo 8 sek., tačiau G. Leščiausko tritaškis skriejo pro šalį ir „Perlas“ šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Vilkaviškio komandai M. Žaunieriūnas per 28 minutes pelnė 20 taškų (1/3 dvit., 5/7 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų. K. Metrikis prie pergalės pridėjo 12 taškų.

„Neptūno-Akvaservis“ gretose išsiskyrė Matas Repšys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (8/16 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai. Arnas Knystautas surinko 18 taškų (4/8 trit.), Gediminas Leščiauskas - 10 (3/10 dvit., 6 atk. kam., 3 perd. kam.), Kristupas Keinys - 9 (1/5 trit., 8 atk. kam.).