„Neptūno“ futbolininkai dėlioja naujojo sezono kontūrus

Klaipėdos „Neptūno“ futbolo ekipa, praėjusį sezoną iškovojusi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sidabro medalius, jau dėliojasi ateinančio sezono planus. Neptūniečiai ateities dėlionę pradeda nuo pagrindinio akcento - vyr. trenerio: sudaryta nauja sutartis su strategu Valdu Trakiu.

Oficialioje „Neptūno“ futbolo komandos svetainėje skelbiama, kad sutartis pasirašyta vienam sezonui.

V. Trakys jau mąsto apie komandos komplektaciją ir teigė, kad ekipos branduolys turėtų išlikti.

"Komandoje turėtų likti nemažai žaidėjų iš praėjusio sezono, kurių galimybės mūsų trenerių štabui gerai žinomos. Žinoma, nebus apsieita ir be naujokų dar labiau stiprinant komandą, bet komandos braižas išliks panašus.

Tikslas - žaisti atakuojantį, patrauklų akiai žaidimą, kuris džiugintų mūsų sirgalius.

Ir, žinoma, kas svarbiausia - išvengiant traumų bei palankių oro sąlygų, kad būtų galima maksimaliai gerai pasiruošti naujam sezonui", - sakė V. Trakys.

Buvo pagerbti miesto rotušėje

Priminsime, kad „Neptūnas“ LFF I lygos pirmenybėse kovėsi puikiai: iškovojo 19 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos 6 pralaimėjimus.

Surinkę 62 taškus, neptūniečiai nuo čempionų Alytaus „Dainavos“ futbolininkų atsiliko vos 5 taškais (67 taškai).

„Viso sezono metu buvo nemažai iššūkių. Noriu padėkoti vyrams, kad parodė dideles širdis, čempionato pabaigoje pavyko susitelkti - iš devynerių rungtynių laimėjome aštuonerias. Tai jauna komanda, tačiau labiausiai džiugina tai, kad subūrėme gerų vaikinų būrį, o svarbiausia, kad ekipos branduolį sudaro mūsų krašto žaidėjai, dauguma - klaipėdiečiai“, - po LFF I lygos sezono iškilmingoje pagerbimo šventėje Klaipėdos miesto rotušėje kalbėjo V. Trakys.

Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė pasidžiaugė, kad „Neptūno“ futbolininkai rodo puikų pavyzdį ne tik aikštėje, rūbinėje, bet ir už jos ribų.

„To susitelkimo, puikaus tarpusavio ryšio ir supratimo galėtų pavydėti daugelis komandų. Ta puiki atmosfera jus ir veda į pergales. Palinkėčiau ir toliau išlikti komandai vieningai it kumštis ir toliau Klaipėdą džiuginti pergalėmis“, - kalbėjo R. Rumšienė.

STRATEGAS. „Neptūnas“ išsaugojo savo pergalių architektą - vyr. trenerį Valdą Trakį. Su juo pasirašyta vienerių metų sutartis. FC „Neptūnas“ nuotr.

STRATEGAS. „Neptūnas“ išsaugojo savo pergalių architektą - vyr. trenerį Valdą Trakį. Su juo pasirašyta vienerių metų sutartis. FC „Neptūnas“ nuotr.

Kovojo dėl A lygios bilieto

Lapkričio mėnesio pabaigoje „Neptūnas“ dar kovojo ir dėl patekimo į Lietuvos futbolo A lygą - pereinamąsias rungtynes žaidė su Telšių „Džiugu“.

Deja, namuose neptūniečiai pralaimėjo 0:4, o išvykoje - 0:1.

„Mūsų komanda dėl surinktų kortelių negalėjo žaisti visos sudėties. Buvo sudėtinga priešintis Telšių “Džiugui„ - A lygos komanda, kiti greičiai... Telšiuose jau suteikėme progą visiems pasireikšti. Įdomu patiems būtų pamatyti, jei būtume galėję žaisti visos sudėties, bet jau yra, kaip yra. Baigėme šias varžybas, nepavyko, ruošiamės kitam sezonui“, - sakė „Neptūno“ futbolo komandos sporto direktorius Kęstutis Ivaškevičius.

Jam antrino V. Trakys.

„Sezonas buvo įdomus ir kupinas visokių iššūkių. Mūsų pasiektas rezultatas tikrai yra garbingas, nors aš manau, kad “Neptūnas„ buvo tikrai pajėgus laimėti I lygą. Apskritai labai niekas nestebina, gal tik lygos organizaciniai dalykai, nes pasigedau sklandesnio organizavimo, turėčiau vykdytojams klausimų ir dėl sudarinėjamo tvarkaraščio. Norėtųsi, žinoma, ir platesnės diskusijos dėl nuostatų pereinamosioms rungtynėms ir, žinoma, kad sezonai tiek A lygos, tiek I lygos finišuotų vienu metu, kas yra būdinga praktika kitose šalyse.“

Jis dėkojo visiems sirgaliams už palaikymą ir tikėjimą „Neptūno“ komanda visą sezoną.

„Jie tikrai buvo girdimi, net ir kai žaisdavome išvykose, labai ačiū jiems. Taip pat padėką norėčiau pasakyti ir visai komandai, trenerių štabui, komandos vadovams, spaudos atstovams, miesto atstovams ir, žinoma, noriu visus pasveikinti su šventėmis bei palinkėti visiems gerų ateinančių Naujųjų metų“, - sakė V. Trakys.

ARTI AUKSO. „Neptūnas“ 2022 metų LFF I lygos pirmenybėse kovėsi puikiai: iškovojo 19 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos 6 pralaimėjimus. Pritrūko vos 2 pergalių, kad klaipėdiečiai būtų tapę čempionais.FC „Neptūnas“ nuotr.

ARTI AUKSO. „Neptūnas“ 2022 metų LFF I lygos pirmenybėse kovėsi puikiai: iškovojo 19 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos 6 pralaimėjimus. Pritrūko vos 2 pergalių, kad klaipėdiečiai būtų tapę čempionais.FC „Neptūnas“ nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder