„Neptūno“ futbolininkai šeštadienį pradeda sezoną namuose: pristatome komandos sudėtį

(1)

Jau šį šeštadienį Klaipėdos "Neptūno" futbolininkai pradeda Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sezoną - nuo 15 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje susikaus su lygos debiutantu Vilniaus rajono "TransINVEST".

"Neptūnas", praėjusiais metais iškovojęs vicečempionų titulus, neslepia ambicijų kilti dar žingsnelį į priekį ir siekia savo svajonės - iškovoti kelialapį į Lietuvos futbolo aukščiausiąją - A lygą. 

"Neptūnas" išsaugojo pagrindinį komandos vedlį į pergales - vyr. trenerį Valdą Trakį ir būrį žaidėjų.

Prie komandos prisijungė ir V. Trakiui asistuos Anglijoje trenerio mokslus krimtęs Doviju Česnulis. 

Skelbiama, kad su jaunais žaidėjais dirbti patirtį turintis treneris bus rimta pagalba trenerių štabui.

Komandos fiziniu parengimu ir toliau rūpinsis Tadas Kazlauskas.

O komandos sveikata patikėta jaunam, energingam, tobulėjančiam kineziterapeutui Robertui Tarozui. 

"Žaidėjų sveikata gerose rankose, tuo galime neabejoti. Atsidavęs savo darbui, pakankamai jaunas, bet jau daug patirties sukaupęs specialistas mėgaujasi savo darbu kiekvieną minutę ir bet kada pasiruošęs padėti", - skelbiama "Neptūno" gutbolo klubo Facebook paskyroje.

Komandos gretose bus ir legionierių: komandą papildė naujokas iš Ukrainos - Artem Schcherbak. 21-erių metų saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas praėjusį sezoną praleido Ukrainos klube. Visą savo karjerą tėvynėje rungtyniavęs žaidėjas pradeda legionieriaus karjerą "Neptūne".

Taip pat į "Neptūną" įsiliejo 21-erių gynėjas iš Nigerijos – Fawzi Yahaya. Šis žaidėjas Lietuvoje ne naujokas. Pernais jį buvo galima išvysti rungtyniaujantį A lygoje. 

Mėlynai baltų ekipos vartų saugumu naujajame sezone rūpinsis 23-iejų metų naujokas iš Ukrainos Mykola Yaroshevich. Iki praėjusių metų vartininkas visą savo karjerą rungtyniavo tėvynėje. Pernai futbolininkas pasuko į Čekiją, iš kurios ir atvyko į uostamiestį.

Prie mėlynai baltų gynybos linijos prisijungė Ukrainos futbolininkas Denys Prytykovskyi. Ukrainos flagmano Kijevo „Dynamo“ akademiją praėjęs futbolininkas didžiąją karjeros dalį praleido gimtosios šalies klubuose. Jam teko parungtyniauti Švedijos ir Lenkijos klubuose.

Mėlynai baltų ekipos spalvas gins pirmasis legionierius istorijoje iš tekančios saulės šalies – Japonijos – Ken Murayama.

"Neptūnas" ir toliau tęsia bendradarbiavimą su Klaipėdos futbolo mokykla. Talentingiausi mokyklos auklėtiniai nuolat stebimi "Neptūno" trenerių štabo. Šiemet ne vienas gavo šansą treniruotis su pagrindine komanda.

Komandos treneriai po peržiūros nusprendė, kad šį sezoną prie komandos prisijungs du talentingi jaunuoliai – Vadim Šulžickij ir Julius Vyšniauskas.

"Neptūno" administracija džiaugiasi galėdama suteikti šansą gerai parengtiems Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniams. Ateityje ir toliau bus stebimi žaidėjai, kurie turės galimybę praverti reprezentacinės miesto komandos duris!", - skelbia FC "Neptūnas".

Klaipėdiečių gretas stiprino saugas Mantas Rusys. Paėjusį sezoną jis atstovavo "Babrungo" komandai ir buvo vienas iš šios ekipos lyderių.

"Neptūno" komandoje ir toliau matysime rungtyniaujančius Ainį Vilavičių, kuriam tai bus jau trečiasis sezonas, vilkint mėlynai baltų aprangą ir, mūsų jaunąjį talentą, ateities žaidėją – Joną Vaitkų.

Taip pat ekipoje liko Aurimas Skurdenis, Martynas Velyvis ir Denis Matihin.

Naujos sutartys pasirašytos su  užsirekomendavusiais futbolininkais: senbuviu Aadomu Ankudinovu ir Pauliumi Lotužiu.

Su komanda naujas sutartis pasirašė gynėjas Dmytro Bondar ir saugo pozicijoje rungtyniaujantis Aleksandr Dovhyi.

Mėlynai baltų gretose ir toliau matysime rungtyniaujančius vartininką Dovydą Komžą bei sprendimą pasilikti priėmusius Darių Jurgelevičių bei Aarną Spyčių. 

Visą "Neptūno" komandos žaidėjų sudėtį galima pamatyti čia: https://1lyga.lt/klubas/neptunas/36815/?cid=14242827.

Šiemet LFF I lygos čempionate iš viso varžysis 16 komandų: Kėdainių „Nevėžis“, Kretingos „Minija“, Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ (BFA), Klaipėdos „Neptūnas“, Plungės „Babrungas“, Kauno „Be1 NFA“, Kauno r. „Garliava“, „Marijampolė City“, „Jonava“, Vilniaus r. „TransINVEST“, Panevėžio „Ekranas“, Vilniaus „Žalgiris“ B, „Kauno Žalgiris“ B, „Panevėžys“ B, Vilniaus „Riteriai“ B ir „Šiauliai“ B.

Su LFF I lygos tvarkaraščiu susipažinti galite čia: https://1lyga.lt/artimiausios-varzybos/

"Vakarų ekspreso" sporto skyrius linki "Neptūno" komandai sėkmės naujuose iššūkiuose ir džiuginti savo sirgalius pergalėmis.  
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder