„Neptūno“ futbolininkai sezoną baigė fantastiškai: I lygoje - sidabras, III lygoje - auksas

(1)

Klaipėdos „Neptūno“ 2022 metų futbolo sezonas vainikuotas triumfo akimirkomis ir Klaipėdos centriniame stadione į orą pažirusiais fejerverkais. Klaipėdos futbolo sirgaliams sužibo viltis, kad kitą sezoną mūsų miesto futbolininkus vėl po kelerių metų pertraukos išvysime aukščiausiojoje Lietuvos futbolo - A lygoje.

Tokias viltis mums teikia pagrindinė „Neptūno“ komanda, kuri šeštadienį iškovojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Optibet I lygos“ sidabro medalius.

Šis rezultatas neptūniečiams suteikia teisę kovoti su priešpaskutinę vietą A lygoje užėmusiu Telšių „Džiugu“. Jei „Neptūnui“ pavyks įveikti „Džiugą“, tada klaipėdiečiai po gana ilgos pertraukos savo miesto futbolininkus išvys A lygos čempionate.

Žinoma, dar reikės ne tik nugalėti varžovus, bet ir atitikti tam tikrus A lygos licencijos reikalavimus, bet tikėtina, kad „Neptūnas“ su šiomis užduotimis yra pajėgus susitvarkyti.

Dabar svarbiausia užduotis - nugalėti telšiškius.

Finišas - savų sirgalių akivaizdoje

„Neptūno“ futbolininkai paskutines „Optibet I lygos“ rungtynes žaidė namuose, Klaipėdos centriniame stadione ant dirbtinės žolės, ir pademonstravo išties aukšto lygio žaidimą bei charakterį: rezultatu 4:2 (3:2) įveikė Mažeikių „Atmosferos“ komandą.

„Neptūnas“ iš viso šį sezoną iškovojo 19 pergalių, 5 rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vos 6 pralaimėjimus.

Surinkę 62 taškus, neptūniečiai nuo čempionų Alytaus „Dainavos“ futbolininkų atsiliko 5 taškais (67 taškai).

Trečiąją vietą iškovojo 58 taškus surinkęs Kėdainių rajono „Nevėžis“.

Oficialiame „Neptūno“ internetiniame puslapyje Fcneptunas.lt pabrėžiama, kad tai sidabras, kuris sirgalių širdyse suspindo auksu, nes jie mūsų čempionai - širdžių čempionai.

„Kaip sakė vienas garsus legendinis futbolininkas: “Pirmiausia turėkite tikslą ir atkakliai jo siekite. Nesvarbu, ar verslo srity, ar sporte - reikia daug ir pasiaukojamai dirbti. Ir ne vienerius metus. Dideli tikslai nėra pasiekiami per vieną dieną…

Kartais gali prireikti net dešimtmečių, todėl užsispyrimas ir didžiulis noras dirbti - būtinas. Tada visi tikslai pasiekiami!"

Ją galima skirti „Neptūno“ komandai, kuri visa šį sezoną dirbo uoliai, tobulėjo, krito, nepasidavė, bet įgyvendino savo tikslus. Ir, svarbiausia, komanda turėjo charakterį„, - rašoma oficialioje “Neptūno" komandos paskyroje.

„Paskutinėse sezono rungtynėse tikslas buvo vienintelis - tik nugalėti. Įdomios buvo rungtynės: ir įvarčių, ir intrigos netrūko. Jautėme sirgalių palaikymą, ir tai malonu“, - po paskutinių sezono rungtynių kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Valdas Trakys.

Jis dėkojo komandai, vaikinams, kurie išlaikė ambicijas, siekė savo tikslų ir suteikė Klaipėdai šansą pakovoti dėl kelialapio į A lygą.

"Galėjome pakovoti ir dėl pirmos vietos. Čia yra futbolas, nėra taip, kad nueiti į parduotuvę ir nusipirkti medalį.

Tikrai vaikinai parodė, kad turi dideles širdis ir kad yra tikri vyrai. Kai buvo sunku, nepasidavė, o žengė į priekį„, - kalbėjo “Neptūno" treneris.

V. Trakys sakė, kad sezono metu buvo tokių, kurie „Neptūno“ komandą anksčiau laiko nurašė ir tai žaidėjus tik įkvėpė įrodyti, kad kalbos - nieko vertos, svarbiausia - darbai.

„Perduodame tiems prognozuotojams ir skeptikams linkėjimus. Mes tikėjome ir dar galėjome užsikabinti net aukso medalius. Tai teoriškai buvo įmanoma, bet dabar jau nieko nepakeisime. Manau, antra vieta yra geras pasiekimas mūsų jaunam klubui. Žiūrėsime tik tolyn“, - pabrėžė jis.

Kalbėdamas apie būsimas rungtynes dėl patekimo į A lygą su „Džiugu“, „Neptūno“ treneris sakė: "Ne kartą šį sezoną rodėme, kad galime lipti iš sunkių situacijų... Aišku, lengva nebus dėl 3 savaičių pertraukos be rungtynių. Kas žaidžia futbolą, tie supras, apie ką aš kalbu.

Nelogiškas sprendimas žaisti po trijų savaičių pasibaigus sezonui. Nežinau, kurioje pasaulio šalyje taip yra, bet pas mus taip yra. Kitas momentas, kad žaisime pagal A lygos taisykles: aštuoni užsieniečiai aikštėje ir panašiai. Bet tikrai kardų nesukišame į įdėklus, kovosime", - kalbėjo V. Trakys.

DUBLERIAI. „Neptūno“ B komanda tapo LFF III lygos čempione ir įgijo teisę žaisti II lygoje. FC „Neptūnas“ nuotr.

„Neptūnas“ B - čempionai

„Neptūno“ pagrindinė komanda turi ir rezervų bei augančią perspektyvių futbolininkų pamainą.

„Neptūno“ B komanda iškovojo nugalėtojų taurę LFF III lygos pirmenybėse ir įgijo teisę kitą sezoną rungtyniauti aukštesnėje - II lygoje.

„Neptūno“ B futbolininkai paskutinėse sezono rungtynėse rezultatu 1:1 sužaidė su „FM-Klaipėda“ ekipa. Tokio rezultato neptūniečiams pakako, kad pasipuoštų aukso medaliais ir keltų į viršų nugalėtojų taurę. Čempionų titulas buvo apgintas, ir Klaipėda tuo didžiuojasi.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder