„Neptūno“ futbolininkams įteikti sidabro medaliai ir vicečempionų taurė (8)

Pirmadienį priešpiet Klaipėdos miesto rotušėje iškilmingai sutikti šiemet Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate itin kovingai rungtyniavę Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai. Jiems ant kaklų užkabinti sidabro medaliai ir įteikta vicečempionų taurė.

Apdovanojimus į Klaipėdą atvežė LFF I lygos direktorė Diana Jonaitienė ir kartu su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku, vicemeru Arvydu Cesiuliu, Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšiene bei Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentu Rimantu Žvingilu juos įteikė „Neptūno“ futbolininkams, trenerių štabui ir administracijos darbuotojams.

„Jūsų kovingumas nepaliko abejingų. Visi sekėme jūsų rezultatus ir užgniaužę kvapą laukėme finišo. Jūs pateisinote mūsų visų lūkesčius. Įkvepiantis ženklas, kad Klaipėdai sugrąžinote viltį, kad vėl turėsime komandą aukščiausioje Lietuvos futbolo - A lygoje“, - kalbėjo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Neptūno“ futbolininkų jau sekmadienį laukia rimtas iššūkis - pirmosios rungtynės su priešpaskutinėje vietoje A lygoje likusiu Telšių „Džiugu“. Pirmoji akistata jau lapkričio 27 dieną (sekmadienį) 13 val. Klaipėdos centriniame stadione, o atsakomosios rungtynės - lapkričio 30 dieną (trečiadienį) taip pat 13 val. Telšiuose.

Jei „Neptūnui“ pavyks iškovoti pergalę, tuomet klaipėdiečiai įgis teisę kitą sezoną rungtyniauti aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje.

„Neptūno“ komandos vyr. treneris Valdas Trakys pasidžiaugė vyrų charakteriu ir atsidavimu bei pabrėžė, kad A lygos varžovų nebijo ir ginklų tikrai nežada sudėti.

„Kausimės, kiek galėsime. Viso sezono metu buvo nemažai iššūkių. Noriu padėkoti vyrams, kad parodė dideles širdis, čempionato pabaigoje pavyko susitelkti - iš devynių rungtynių laimėjome aštuonias. Tai jauna komanda, tačiau labiausiai džiugina tai, kad subūrėme gerų vaikinų būrį, o svarbiausia, kad ekipos branduolį sudaro mūsų krašto žaidėjai, dauguma - klaipėdiečiai“, - pasidžiaugė V. Trakys.

Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė pasidžiaugė, kad „Neptūno“ futbolininkai rodo puikų pavyzdį ne tik aikštėje, rūbinėje, bet ir už jos ribų.

„To susitelkimo, puikaus tarpusavio ryšio ir supratimo galėtų pavydėti daugelis komandų. Ta puiki atmosfera jus ir veda į pergales. Palinkėčiau ir toliau išlikti komandai vieningai it kumštis ir toliau Klaipėdą džiuginti pergalėmis“, - kalbėjo R. Rumšienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder