„Neptūno“ krepšininkėms - iššūkių kupinas savaitgalis

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės savaitgalį sieks pakovoti dėl dar vieno trofėjaus - Andros Gabalytės auklėtinės išvyksta į Baltijos lygos finalo ketvertą, kuris kovo 26-27 dienomis vyks Jonavoje.

Klaipėdiečių Jonavos sporto arenoje šeštadienį nuo 14 val. laukia rimtas pusfinalio iššūkis - kova su Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) bronzine prizininke Vilniaus „Kibirkštimi-MRU“.

Kitą pusfinalio porą sudarys dvi Latvijos ekipos - čempionių vardą ginanti Rygos TTT ir Rygos Stradinio universitetas. Rungtynių šeštadienį pradžia - 17 valandą.

Sekmadienį vyks kovos dėl medalių. Rungtynės dėl trečiosios vietos prasidės nuo 14 valandos, didysis finalas - nuo 17 val.

Priminsime, kad „Neptūno“ merginos ketvirtfinalyje dukart (Klaipėdoje rezultatu 75:72 ir Kaune rezultatu 63:57) nugalėjo Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipą.

Rygos TTT laimėjo reguliarųjį sezoną, Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ liko antra bei abi komandos žengė tiesiai į pirmenybių pusfinalį.

Baltijos lygos finalo ketverto kovos bus tiesiogiai transliuojamos portale moterulyga.lt ir lygos „Facebook“ puslapyje „Moterų krepšinio lyga“.