„Neptūno“ merginoms - miesto padėka

Praėjusį sezoną sidabro medalius iškovojusios Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės sulaukė šiltos Klaipėdos miesto valdžios padėkos, palaikymo ir tikėjimo, kad aukštai iškelta kartelė nebus nuleista.

Ketvirtadienio vidurdienį į Klaipėdos savivaldybės posėdžių salę sidabrines Klaipėdos krepšininkes pasikvietę Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, jo pavaduotojas Arvydas Cesiulis ir Savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė įteikė merginoms miesto dovanas ir padėkos raštus bei apipylė liaupsėmis.

"Tai yra istorija, kurią mes galime ir turime didžiuotis. Jūsų pergalėmis ir ta istorija visi kartu turime džiaugtis ir linkėti kuo visokeriopos sėkmės garsinant miesto vardą krepšinio aikštelėse. Man labai šiltą įspūdį paliko neseniai čia vykęs susitikimas su naujais Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovais - prezidentu Vydu Gedvilu ir generaliniu sekretoriumi Mindaugu Balčiūnu ir jų akcentas į moterų krepšinį.

Agnė Černeckytė gavo stiklinį obuolį iš Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko rankų.

Labai džiaugiuosi, kad Klaipėda yra ta orbita, kur moterų krepšinis išlaiko tas gerąsias tradicijas naujais gražiais pasiekimais.

Dėkoju Jums už pasiaukojimą, nes be to turbūt nebūtų nieko", - kalbėjo Klaipėdos meras V. Grubliauskas.

Jam antrino Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis.

„Labai džiaugiuosi matydamas jus su sidabro medaliais. Reikia pripažinti, kad pastaruoju metų komandinių sporto šakų medalininkų turime ne tiek jau ir daug. Džiugiu, kad merginos rodo tinkamą pavyzdį vyrams ir labai tikimės, kad jie paseks merginų pėdomis krepšinio arenose“, - teigė A. Cesiulis.

Sporto skyriaus vedėja R. Rumšienė paaiškino, kodėl šis pagerbimas įvyko ne sezono pabaigoje, o prieš sezono pradžią. „Sudėtingas laikotarpis. Norėjome pasveikinti, kada laimėjimas buvo karščiausias. Bet pagaliau galime tai padaryti.

Geriau vėliau, nei niekada. Proga - svarbi, nes artėja naujas sezonas ir linkime, kad tas laimėjimas būtų ne ką prastesnis, o gal net ir geresnis. Tampriai bendradarbiaujame ir linkime būti viena stipria komanda, rodančia pavyzdį mūsų „Neptūno“ vyrams“, - kalbėjo R. Rumšienė.

Naujasis „Neptūno“ krepšinio sezonas pagal pirminius planus turėtų prasidėti jau spalio 8 dieną. Pasak klubo atstovų, komandos branduolys turėtų išlikti.

SVEIKINIMO KALBOS. Iš Savivaldybės posėdžių salės tribūnos kalbėjo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder