Novakas Djokovičius

Novakas Djokovičius, sulaukęs teigiamo COVID-19 testo, kitą dieną dalyvavo renginyje Belgrade

Pirmoji pasaulio raketė Novakas Djokovičius, kurio advokatai šeštadienį pareiškė, kad jam prieš Australijos atvirąjį teniso čempionatą išimties tvarka turėjo būti leista nesiskiepyti nuo COVID-19, nes jis gruodį persirgo koronavirusine infekcija, jau kitą dieną po testo rezultatų gavimo sudalyvavo jaunųjų žaidėjų renginyje Belgrade, nedėvėdamas kaukės.

Australų federaliniam teismui pateiktame dokumente, kuriuo prašoma atšaukti sprendimą panaikinti N. Djokovičiaus atvykimo vizą, advokatai nurodė, kad „pirmojo teigiamo COVID PGR testo data buvo 2021 metų gruodžio 16-oji“.

Tačiau Belgrado teniso federacija per „Facebook“ pranešė, kad teniso žvaigždė per gruodžio 17-ąją surengtą ceremoniją įteikė taures ir apdovanojimus geriausiems 2021-ųjų jauniesiems žaidėjams.

Renginyje, vykusiame Serbijos sostinėje įsikūrusiame Novako teniso centre, dalyvavo tik laureatai – „dėl epidemiologinių priemonių, susijusių su koronaviruso pandemija“, nurodė federacija.

Prie pranešimo buvo pridėtos kelios nuotraukos, kuriose N. Djokovičius pozuoja su federacijos pareigūnais ir maždaug 20 jaunųjų žaidėjų, laikančių taures ir apdovanojimus. Niekas nedėvėjo kaukių.

Per ceremoniją Belgrado teniso federacijos vadovas Milanas Slavkovičius įteikė N. Djokovičiui stačiatikių ikoną už „viską, ką jis nuveikė dėl teniso ir sporto apskritai, už visus pasiekimus ir dosnumą, kurį jis kasdien rodo visoje planetoje“, sakoma pranešime.

Tą renginį nuodugniai nušvietė Serbijos žiniasklaida.

Gruodžio 16-ąją N. Djokovičius dalyvavo kitame renginyje, per kurį Serbijos nacionalinis paštas pagerbė jį, išleidęs pašto ženklų seriją su juo atvaizdu ir sporto pasiekimais.

Kitą dieną teniso legenda „Instagram“ paskelbė nuotrauką iš tos ceremonijos.

Australijos pasieniečiai panaikino N. Djokovičiui vizą dėl neatitikimo šalyje galiojantiems griežtiems vakcinacijos nuo COVID-19 reikalavimams, jam trečiadienį vos nusileidus Melburne.

34 metų serbas, skeptiškai žiūrintis į skiepus, buvo perkeltas į migrantų sulaikymo centrą Melburne.

Pirmadienį teismas nagrinės jo apeliaciją.

Pirmoji pasaulio raketė taip pat paprašė, kad jis būtų perkeltas į įstaigą, kur galėtų ruoštis Australijos atvirajam čempionatui, pranešė jo advokatai.

Daugumai užsieniečių tebedraudžiama atvykti į Australiją, o turintys tokią galimybę privalo būti visiškai paskiepyti nuo COVID-19 ar būti atleisti nuo tokios prievolės dėl sveikatos priežasčių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder