Nukraujavę „Gargždai“ krito neatlaikę „Wolves“ tempo

Lietuvos krepšinio lygoje autsaiderių statuso atsikratyti nepavyksta „Gargždams" (1/11). Gargždiškiai Alytuje krito prieš „Wolves" (8/4) - 82:96 (26:24, 18:30, 16:21, 22:21).

Komandos lygiai žaidė kiek ilgiau nei kėlinį. Antrojo pradžioje penkis taškus per vieną ataką pelnė Arnas Beručka, pataikęs tritaškį su pražanga, o po netaiklaus baudos metimo pats atsikovojęs kamuolį ir pasižymėjęs iš po krepšio. „Vilkus" tai įkvėpė pirmajam spurtui, leidusiam truktelėti į priekį 40:34.

Vėliau praraja tarp komandų tik augo, o Ado Juškevičiaus tritaškis persvarą pavertė triuškinančia (64:46). Svečiams kiek stabilizavus situaciją A. Beručka pakabino kamuolį Ahmadui Caveriui, kuris dėjimu vėl gniuždė „Gargždus" - 85:63.

Rimas Kurtinaitis į aikštę galiausiai metė ir Tomą Pačėsą jaunesnįjį bei Juaną Gomezą de Liano.

Lietuvis netruko atsidaryti tritaškiu (88:64), o filipinietis iš toli pasižymėjo tik prasidėjus paskutinei mačo minutei. J. Gomezui de Liano tai buvo debiutas ant LKL parketo - anksčiau jis spėjo sužaisti ketveriose Karaliaus Mindaugo taurės rungtynėse.

„Wolves" atakoms užtikrintai dirigavo A. Caveris, per 27 minutes pelnęs 20 taškų (5/7 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, perėmęs ir praradęs po 2 kamuolius, sau ir varžovams uždirbęs po 3 pražangas bei surinkęs 23 naudingumo balus.

„Vilkai" pergalės pamatus klojo itin užtikrintai mesdami tritaškius (15/31, 48 procentai), nors svečiai nuo jų ir atsiliko tik metimų dažniu, o ne taiklumu (10/21, 48 procentai).

Šeimininkai atliko beveik tiek pat rezultatyvių perdavimų (28), kiek ir atkovojo kamuolių (29), o varžovus privertė suklysti 19 kartų.

„Gargždai" rungtynes pasitiko gerokai nukraujavę - komandai padėti negalėjo Mantas Ruikis, Marius Runkauskas ir Aurimas Urbonas, debiutui pasiruošti nespėjo Ty'us Gordonas.

Šias spragas kamšyti teko ir 18-mečiui Kristupui Umantui, kuris pasirodydavo gynyboms kėlinių pabaigose.

„Gargždai" turnyro lentelėje ir toliau lenkia tik Prienų „Labas GAS" (0/12), o „Wolves" dalinasi 3-6 vietas su Panevėžio „Lietkabeliu" (8/4), Jonavos „CBet" (8/4) ir Utenos „Juventus" (8/4).

„Wolves": Ahmadas Caveris 20 (8 rez. perd.), Regimantas Miniotas 18 (9/9 dvitaškių, 5 atk. kam.), Arnas Beručka 13 (3/5 tritaškių), Vitalijus Kozys (6 atk. kam.) ir Eigirdas Žukauskas (5 atk. kam.) po 10.

„Gargždai": Joshua Newkirkas (5/13 metimų, 6 rez. perd., 6 klaidos) ir Isiah Osborne'as (4/5 tritaškių) po 17, Jy'lanas Washingtonas 11, Šarūnas Beniušis (9 atk. kam., 5/6 dvitaškių) ir Julius Kazakauskas po 10, Mindaugas Stašys 9 (5 rez. perd., 4 klaidos), Giedrius Staniulis 8 (9 atk. kam.).