Okinava sportininkai rezultatyviausi, net 90% laimėjimų

Stipriausias sporto klubo „Okinava“ sportininkų pasirodymas Lietuvos vaikų čempionate. Šeštadienio varžybose Kėdainių arenoje dalyvavo net 556 sportininkai iš visos Lietuvos.

Iš 37 Lietuvos klubų „Okinava“ komandinėje įskaitoje iškovojo 2-ąją vietą! Klubas delegavo 19 auklėtinių iš kurių net 17 iškovojo prizines vietas: 10 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos. Šios varžybos šiais metais yra jau antros, kuriose sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai yra rezultatyviausi.

Aukso medalius iškovojo: Elvina Barsteigaitė, Rasa Šeškauskaitė, Gintautas Saveika, Kajus Loda, Gustas Loda, Balys Balčiūnas, Ainoras Mikolaitis, Jonas Beržinis, Kristupas Tirkšliūnas ir Herkus Zibalis.

Sidabro medalius iškovojo: Livija Jurėnaitė, Nojus Bundulas, Orestas Purys, Vytautas Sadauskas ir Henrikas Toleikis

Bronzos medalius iškovojo: Nojus Trukšanovas ir Augustinas Bielinskas

5 vietas iškovojo: Urtė Eigirdaitė ir Danas Ramonas, kurie jau pirmoje kovoje susitiko su varžybų nugalėtojais, todėl iškovoti medalių nepavyko.

Klubas didžiuojasi, jog Mokytojos, Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė, nuosekliai ir užtikrintai ruošia auklėtinius varžyboms, kurie parodo aukščiausius rezultatus.