Okinavai – 3 Europos turnyro taurės

Pirmą kartą Europos kyokushin karate taurės čempionatas įvyko Kėdainių arenoje, kurį surengė Lietuvos Kyokushin karate federacija. Varžybose dalyvavo net 119 sportininkų iš 19 Europos šalių.

Sporto klubo „Okinava“ vadovė ir trenerė Diana Mačiūtė, dalyvaudama jau antrame šiais metais Europos čempionate, šiose varžybose iškovojo du Europos vicečempionės titulus. Individualioje Kata rungtyje ji nugalėjo net 3 Ukrainos rinktinės sportininkes: N. Zhuravlova, N. Mutina ir A. Pryshliak (pastaroji tik prieš mėnesį tapo Europos U20 čempionato nugalėtoja).

Finalinėje kovoje Diana susitiko su sportininke iš Šveicarijos, kuri yra pasaulio online kata čempionato nugalėtoja, deja teisėju sprengimu 4:1 nugalėjo Šveicarė.

Diana Mačiūtė su savo auklėtinėmis Rima Lisinskaite ir Rūta Vaicekauskaite dalyvavo ir komandinės kata rungtyje. Pusfinalio kovoje jos nugalėjo Lietuvių komandą, o finalinė kovoje tik 1 taško skirtumu nusileido varžovų komandai iš Ukrainos.

Europos kata suaugusiųjų čempionate debiutavo Dianos Mačiūtės auklėtinis Matas Sasnauskas (prieš mėnesį jis iškovojo Europos vicečempiono titulą U20 amžiaus kategorijoje). Ketvirtfinalio kovoje jam pavyko nugalėti jau patyrusi varžovą iš Bulgarijos. Pusfinalio kovoje Matas susitiko su favoritu laikomu Rumunu ir pergalė atiteko Rumunui.

„Okinava“ vadovė Diana Mačiūtė – „Mūsų akys pripildytos džiaugsmo, šypsenos iki ausų, einame pergalingai bei pasididžiuodami savo pasirinktu keliu ir vis dar esame techniškiausi Lietuviai Europoje. Įspūdingas 2021 metų varžybinis uždarymas“.

Sidebar placeholder