„Olimpinės žaidynės - neįkainojama patirtis“

Klaipėdietis Mantas Knystautas, Tokijo olimpinėse žaidynėse dalyvavęs graikų-romėnų imtynių iki 130 kg varžybose, susumavus visus rezultatus liko dešimtas.

Mantas po šios žinios savo „Facebook“ paskyroje rašė: „Aprimus mintims ir emocijoms noriu visiems padėkoti už žinutes, skambučius ir palinkėjimus. Kelias iki olimpinių žaidynių - sudėtingas, bet kartu - tai nuostabi ir neįkainojama patirtis.

Tikiu, kad tai tik mano kelionės pradžia ir ši patirtis tik dar labiau užgrūdins ir ateityje leis siekti geresnių rezultatų. Ačiū treneriams Mindaugui Ežerskiui ir Ruslan Vartanov, kurie visada šalia, taip pat ačiū draugui, sparingo partneriui Romui Fridrikui. Be tavęs čia - niekaip. Draugai, ačiū, iki kitų susitikimų!“

„Vakarų eksprese“ jau rašėme, kad Mantas Tokijuje aštuntfinalyje rezultatu 1:5 netsilaikė prieš devyniskart Europos ir keturiskart pasaulio čempioną, dvejų olimpinių žaidynių medalininką turką Rizą Kayaalpą.

Jei Turkijos atletas būtų patekęs į finalą, M. Knystautas būtų kovojęs paguodos varžybose dėl bronzos medalio.

Deja, turkas pusfinalyje rezultatu 0:2 nusileido olimpiniam čempionui kubiečiui Mijainui Lopezui. Įdomu tai, kad kubietis ir tapo šių žaidynių čempionu, o iš viso jo sąskaitoje - keturi olimpiniai čempiono medaliai.

Iki tol to padaryti nėra pavykę nė vienam pasaulio imtynininkui.

M. Knystautas imtynes pas trenerį Artūrą Ševelkovą lanko nuo dešimties metų, o jo kelias į sportą susijęs ir su dienraščiu „Vakarų ekspresas“.

„Vieną dieną mano tėtis dienraštyje “Vakarų ekspresas„ perskaitė skelbimą, kad renkamos naujos imtynininkų grupės. Taip mane su broliu ir nuvedė į imtynių treniruotes.

Tokia ta mano kelio pradžia. Jei ne jūsų laikraštis, gal net nebūčiau atsidūręs šiame sporte“, - šypteli olimpietis M. Knystautas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder