Olimpiniame festivalyje - ir klaipėdietiški akcentai

Nidoje vykstančiame olimpiniame festivalyje „Tokyo 2020“ netrūksta ir klaipėdietiškų akcentų: jame jau dalyvavo mūsų miesto lengvaatlečiai, irkluotojai, imtynininkai, šaudymo iš lanko ir fechtavimo atstovai, taip pat įvairias sporto rungtis išbandė ir Klaipėdos savivaldybės suburta sportininkų komanda.

Dar planuoja dalyvauti ir Klaipėdos dviratininkas, Londono olimpinių žaidynių dalyvis Gediminas Bagdonas.

Jeigu leis oro sąlygos, ir toliau Nidoje kasdien vyks įvairios treniruotės: rytinės mankštos vaikams (9.30 val.) ir suaugusiems (10 val.) bei treniruotės Nidos paplūdimyje vaikams (13 val.) ir suaugusiems (13.30 val.). Suaugusiems treniruotes ves olimpietė Eglė Balčiūnaitė. Tiesa, ją rugpjūčio 7-ąją paplūdimyje pakeis Lietuvos čempionai Vytautas Balsys ir Modestas Zmuidina, surengsiantys bokso treniruotę.

Sportinių užsiėmimų tiek vaikams, tiek jų tėvams bus ir daugiau. Nuo 16 iki 19 val. kasdien bus galima išbandyti vis kitą sporto šaką ar dalyvauti olimpinio švietimo veiklose.

O kai geriausi Lietuvos penkiakovininkai startuos Tokijo olimpinių žaidynių penkiakovės varžybose, festivalio dalyviai galės išmėginti savo jėgas dviejų iš penkių šios sporto šakos rungčių varžybose - rugpjūčio 7-ąją vyks nemokamos „Laser-Run“ (bėgimo ir šaudymo) varžybos.

Be to, kasdien ir toliau vyks pokalbiai su LTeam sportininkais - nuo 20 val. adresu: Naglių g. 18, Nida.

Olimpinį festivalį „Tokyo 2020“ rugpjūčio 8-ąją vainikuos uždarymo ceremonija (18.30 val.) ir Vaido Baumilos koncertas (21 val.).

Visą olimpinio festivalio programą galima rasti interneto puslapyje www.olimpinisfestivalis.lt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder