Orakulai čempionų karūną atiduoda italams

Visų ilgai lauktas ir mėnesį trukęs Europos futbolo čempionatas artėja prie finišo tiesiosios. Jau šiandien Londono „Wembley" stadione ginklus surems Italijos ir Anglijos rinktinės. Kas taps naujaisiais Senojo žemyno futbolo karaliais?

Tai paaiškės tik po finalinio teisėjo švilpuko. Mūšio išvakarėse tradiciškai „Vakaro žinios" pakalbino įvairių sporto šakų atstovus ir pasiteiravo, ar jie seka Senojo žemyno futbolo pirmenybių naujienas, ar turi savo favoritę komandą bei žaidėją, ko tikisi iš lemiamos dvikovos ir kokį rezultatą norėtų matyti finalinėje švieslentėje.

Dauguma apklaustųjų čempionais mato italus.

Septyni iš devynių apklaustųjų sportininkų EURO 2020 čempionais rinkosi italus, o ne anglus.

Boksininkas Tadas Tamašauskas

Europos futbolo čempionatu domiuosi, stengiuosi pažiūrėti rungtynes, bent jau kelias pastarąsias.

Nors ir nesu didelis futbolo sirgalius. Tad ir kažkokios komandos favoritės neturėjau. Negalėčiau išskirti ir kažkokio mėgstamo futbolininko.

Dabar, laukiant finalo, galbūt širdis labiau linksta prie Italijos rinktinės. Ji man labiau patinka. Tad tikrai planuoju pažiūrėti finalą. Tikiuosi ten pamatysiu italų pergalę.

Manau, jie turėtų laimėti. Spėčiau, jog finalo rezultatas bus 1:0 - triumfuos Italijos rinktinė.

Krepšininkė Kamilė Nacickaitė

Žiūrėjau Europos futbolo čempionato pusfinalio rungtynes. Mano favoritai buvo Danijos rinktinės futbolininkai. Įtakos turėjo ir jų pirmenybių starto istorija.

Manau, daug tokių žmonių buvo kaip aš, kuriems danai yra širdžių čempionai.

Norėjau, kad danai patektų į finalą. Juk futbolas yra ne tik žaidimas, čia slepiasi kur kas daugiau. Manau, tai pavergė daugelio širdis. Finalo rungtynėse palaikysiu Italijos komandą.

Man patinka kaip italai žaidžia. Tačiau mėgstamiausio žaidėjo neturiu, tiek daug futbolu nesidomiu. Dažniausiai žiūriu tik didžiuosius futbolo turnyrus ir lemiamas jų rungtynes.

Manau, finalo rezultatas bus 2:0. Žinoma, laimės Italija.

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas

Kiek laikas leidžia, Europos čempionatą žiūriu. Kažkokių favoritų neturėjau.

Nors, kadangi gyvenau Ispanijoje, kažkiek palaikiau ispanus. Tačiau jiems čempionatas nesusiklostė. Mėgstamiausio futbolininko negalėčiau išskirti.

Žvelgiant į artėjantį finalą, galbūt sirgsiu už anglus. Juk Anglijos rinktinė pirmą kartą istorijoje pateko į Europos futbolo čempionato finalą. Reikia palaikyti naujokus.

Koks bus finalo rezultatas? Spėju bus mušami baudiniai. Ir tikiuosi, laimės anglai.

Imtynininkas Mantas Knystautas

Žinoma, žiūriu Europos čempionatą. Turbūt jau nuo 2006 m., kai tapo pasaulio čempione, mano favorite yra Italijos rinktinė.

Mėgstamiausias žaidėjas yra Italijos rinktinės vartininkas Džianluidžis Donaruma (Gianluigi Donnarumma). Tai yra jaunas, perspektyvus futbolininkas.

Didžiausia pirmenybių staigmena man buvo pasaulio čempionės Prancūzijos rinktinės iškritimas, kai pralaimėjo šveicarams. Maniau, prancūzai eis toliau. Finale, žinoma, palaikysiu italus. Manau, jie laimės per pagrindinį rungtynių laiką.

Tikiu, kad italai su anglais tikrai susitvarkys per 90 min., nereikės pratęsimo. Rezultatas bus 2:1, italų naudai.

Kanojininkas Henrikas Žustautas

 

Nesu didelis futbolo gerbėjas, tačiau, esant galimybei, pasižiūriu rungtynes.

Seniau labiau domėdavausi futbolu. Šiame Europos čempionate man labai patiko belgai. Jie demonstruoja komandinį žaidimą. Galbūt jie ir neturi daug aukščiausio lygio lyderių, bet jie žaidžia kaip komanda.

Tačiau belgai iškrito. Labiau palaikau mažesnes šalis. Nors, žinoma, dabar jų nebe daug liko.

Konkrečių favoritų dabar neturiu. Mėgstamiausio futbolininko neturiu. Finale labiau sirgsiu už italus, nors žais abi futbolo šalys. Manau, Italijos rinktinė finale laimės 2:1.

Krepšininkė Gintarė Petronytė

Europos čempionatu šiek tiek domiuosi. Turėjau dvi komandas favorites, tai - Portugalija ir Italija.

Kadangi portugalai iškrito, dabar labai palaikau italus. Italijos rinktinė patinka, nes ta šalis yra man labai artima. Seniai esu Italijos „fanė" daugelyje sričių.

O Portugalija, neslėpsiu, patinka dėl Krištiano Ronaldo (Cristiano Ronaldo). Italijos mėgstamiausiu žaidėju buvo vartininkas Džianluidžis Bufonas (Gianluigi Buffon), bet, kai jo nebėra, favorito nebeturiu. Manau, galima tikėtis įdomaus finalo. Iš tiesų, finale vietoj Anglijos norėjau matyti Daniją, tačiau yra, kaip yra.

Danai patiko ir dėl to vadinamo „širdžių čempionų" faktoriaus, ir dėl to, kad Danija yra maža šalis.

Už anglus niekada nesirgau, tad galbūt su Danijos pamėgimu viskas įvyko savaime.

Palaikysiu finale italus, spėju, kad rezultatas bus 2:1 jų naudai.

Tinklininkė Ieva Dumbauskaitė

 

Žinoma, domiuosi ir žiūriu Europos futbolo čempionatą. Deja, mano favoritė jau nežaidžia.

Tai buvo Prancūzijos rinktinė. Prancūzams čempionatas baigėsi anksti. Man patinka jų žaidimo stilius, užsivedimas, jie žaidžia komandinį futbolą.

Taip pat jau kelis metus man patinka vienas jų lyderių Kylianas Mbapė (Kylian Mbappe), kuris nerealizavo lemiamo baudinio.

Jam visas čempionatas buvo sunkus, galbūt buvo pavargęs po klubinio sezono. Su draugu kartu stebėjome rungtynes ir jau prieš K.Mbapei mušant baudinį, iš jo veido buvo matyti, kad gali ir nepataikyti.

Visas šis Europos čempionatas buvo pilnas netikėtumų. Anglai visą laiką apie save daug ir gerai galvodavo, bet į finalą pateko pirmą kartą. Man tai buvo keista.

Tačiau galbūt dėl to, kad anglų rinktinė man nepatinka. Danų pasipriešinimas anglams pusfinalyje iki pat pratęsimo man irgi buvo staigmena.

Čekai, vokiečių iškritimas irgi nustebino. Daug buvo netikėtumų. Finale, žinoma, palaikysiu italus.

Kad ir kas žaistų su anglais, aš palaikysiu anglų varžovus. Italai man patinka. Labai norėčiau, kad italai laimėtų 3:0, bet turbūt tai yra neįmanoma.

Tad tikiuosi, kad italai laimės 2:1.

Bėgikas Simas Bertašius

 

Nebuvau labai įsitraukęs į Europos čempionatą, bet kartais pažiūrėdavau rungtynes.

Tad kažkokios favoritės komandos neturėjau. Tačiau lemiamose rungtynėse labiau palaikysiu anglus, nes jie Europos čempionato finale žais pirmą kartą.

Tai jiems bus didelis įvykis. Neturiu mėgstamiausio futbolininko. Čia, kaip ir lengvojoje atletikoje, neturiu idealų.

Tiesiog patinka komandinis žaidimas, todėl ir pasižiūriu futbolą, o ne dėl ryškių asmenybių. Norėčiau finale matyti daug įvarčių.

Bet kadangi bus finalas, turbūt bus viskas daugiau paremta gynyba. Spėju, jog 2:1 laimės anglai.

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas

Nesu pamišęs dėl futbolo, bet bendram išprusimui kažkiek domiuosi. Mano favoritai jau iškrito.

Nuo Luišo Figo (Luis Figo) laikų palaikau Portugalijos komandą. Dėl šio žaidėjo pradėjau sekti portugalus. Paskui taip ir likau prie Portugalijos komandos.

Džiaugiausi, kai portugalai laimėjo praėjusį Europos čempionatą. O, kai dabar iškrito, irgi ne pasaulio pabaiga. Žinoma, dabar patinka K.Ronaldas.

Dabar Europos čempionato finale favoritų neturiu. Simpatizuoju ir anglams, ir italams. Italija labai patinka kaip valstybė, o taip pat buvo laikas, kai gyvenau Anglijoje.

Tuomet daugiau sekiau anglų futbolą, jų žaidėjus. Patinka Haris Keinas (Harry Kane). Manau, laimės Italija. Galbūt po pratęsimo ar baudinių serijos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder