Padelio čempionatas praūžė su trenksmu

Šiemet didysis "Jūros Šventės Padelio Čempionatas 2022" praūžė su trenksmu ir rekordiniu dalyvių skaičiumi. Į didžiausią Lietuvoje padelio fiestą susirinko 216 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų - Klaipėdos, Palangos, Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Šiaulių, Panevėžio ir Biržų, bei iš kitų Europos šalių tokių kaip Lenkija ir Ispanija. 

Kaip ir praeitais metais, čempionatas vyko per dviejose lokacijose - "Memel Padelio Klubas" ir "Padelio Namai" aikštynuose. 

"Džiaugiamės tapę oficialiu Jūros šventės renginiu, bei šiemet sulaukę net 216 šio sporto mėgėjų ir profesionalų iš visos Lietuvos. Padelio tenisas sparčiai populiarėja, tad kitais metais turime dar didesnių tikslų tiek dalyvių skaičiaus tiek renginio kokybės atžvilgiu." - sakė vienas iš turnyro organizatorių Jonas Bazevičius.

Renginys, kuris pritraukė daug dėmesio ir didelę žiūrovų, bei padelio entuziastų auditoriją šiemet buvo įtrauktas į Jūros Šventės programa ir tapo šio didžiulio uostamiesčio festivalio dalimi.

"Klaipėda, Jūros Šventė ir didžiausias padelio turnyras Lietuvoje - o kas dar gali būti geriau? Atgarsiai apie šį padelio turnyą jau sklinda ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse." - neslėpė džiaugsmo kitas turnyro organizatorius Markas Seldinas.

"Jūros Šventės Padelio Čempionatas 2022" buvo organizuotas kaip bendras projektas tarp Klaipėdos Padelio Teniso Federacijos ir VŠĮ "Klaipėdos šventės".

Prestižiškiausioje „Masters by Bullpadel“ grupėje Lietuvos čempionai, Kauniečiai Skirmantas Mačinskas ir Paulius Matulevičius 6:3, 7:5 palaužė gausiai vietinių sirgalių palaikomą Klaipėdietį Mantą Gricių, bei Robertą Sadovskį. Trečiąją vietą iškovojo Lietuvos padelio vice-čempionai Titas Mikelevičius ir Laurynas Antropikas.

Vyrų ''Hard by Kerpė Hotel & Spa'' grupėje nugalėjo Lietuvos padelio teniso jaunimo rinktinės lyderis Emilis Baltrimaitis ir Mindaugas Silius, finale įveikę Jokūbą Mockų ir jo sesę Liepą Mockutę. Trečiąją vietą iškovojo Šiauliečiai Gintaras Dambrauskas ir Aleksas Tamašauskas.

Moterų ''Hard by Kerpė Hotel & Spa'' grupėje nugalėjo Kaunietės Erika Buntė ir Justė Kančaitė, finale nugalėjusios Klaipėdietes Ieva Jurgelevičiene ir Ligita Motiejauskaite. Trečios liko Vilnietės Rūta Balelytė ir Dalia Geleževičienė.

Vyrų ''Light by Unique Motorworks'' grupėje triumfavo Šiauliečiai Mantas Barkus ir Martynas Dakanis, antri liko Klaipėdiečiai Dainius Rupšys ir Donatas Leščinskas. Mažajame finale pergalę iškovojo Eduardas Rozinas ir Vaidas Lomsargis

Moterų ''Light by Transkesta'' grupėje pergalę iškovojo Austėja Makulavičienė ir Izabela Szlis, antrąją vietą laimėjo Agnė Gvildienė ir Donata Maksvytytė, trečios liko Laura Taučiūtė ir Inga Kubilienė.

Vyrų ''Start by Ardena'' grupėje laimėjo Dmitrijus Dymovas ir Artūras Vaitkus finale įveikę Jokūbą Narkų ir Kęstutį Žymantą. Trečiąją vietą iškovojo Paulius Čėjauskas ir Giedrius Linkevičius.

"Moterų Start BY Gobana"" grupėje čempionėmis tapo Meida Stančiauskienė ir Rasa Voiškaitė, finale įveikusios Jekaterinos Laškovos ir Monikos Kraus duetą. Trečia vieta atiteko Ievai Dakanei ir Karolinai Bučiūtei-Gužauskienei.


 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder