Palangoje - analogų Lietuvoje neturinčios žirgų konkūrų varžybos

Palangos gyvūnų paplūdimyje vyko analogų Lietuvoje neturinčios pirmosios šalyje žirgų konkūrų varžybos ant jūros kranto "Palanga Beach Horse Show 2022".

Šių varžybų organizatoriui, treneriui Tadui Šeškui, idėja surengti tokį renginį kilo pamačius informaciją, jog tokios varžybos vykdomos tik Majamyje. Taigi jis nusprendė: "Kodėl gi to mums nepadarius Lietuvoje" ir ėmėsi organizacinių veiksmų.

Pasak jo, organizavimo pradžia buvo sudėtinga ir sunki, tačiau galiausiai įvykęs renginys pateisino visus lūkesčius.

Startų linijas kirto apie 100 duetų iš įvairių Lietuvos kampelių.

130 cm ir 120 cm aukščio kliūčių rungtyje nugalėtoja tapo Gabrielė Baužaitė su žirgu Beca (sporto klubas "Mustangas", treneris Gražvydas Dzindzeleta).

Antrąją vietą iškovojo Viktoras Pocius su žirgu Ali Baba ("UrGa SPORTHORSES", treneris Justas Gabalis), trečiąją vietą - Gerda Budrytė su žirgu "Be Careful" (JSK "Zigmo žirgai", treneris Tadas Šeškas).

Iš pajūrio krašto atstovų taip pat turime būrį nugalėtojų: 110 cm konkūro nugalėtoja tapo Sandra Tamkevičiūtė su "Queen Delayla" (JSK "Happy Horse", treneris Žydrūnas Garbenis), II vieta – Beatričė Endzinaitė su "Mowgli Van Der Hoegaarde" (JSK "Zigmo žirgai", III vieta - Akvilė Baniulytė su "Vyšnia" ("Šiūparių žirgai", treneris Gediminas Juknius), Gerda Budrytė ir Beatričė Endzinaitė tapo II ir III vietų laimėtojos 120 cm rungtyje.

80 m rungties nugalėtoju tapo Adas Imbrasas su žirgu "Remember My" (sporto klubas" Mikadoras", Anykščiai, treneris Donatas Imbrasas).

Pastarojoje rungtyje II vietą iškovojo Gintė Paulaitytė su žirgu "Cunamis", III vietą  Arminta Bilinskytė su žirgu "Cukadi’s" (JSK "Zigmo žirgai", treneris Tadas Šeškas, Palanga).

100 m rungtyje nugalėtoja tapo Jūnė Šapkauskaitė su žirgu "Kentas" (JSK "Zigmo žirgai", treneris Tadas Šeškas, Palanga). II vietą iškovojo Adas Imbrasas su žirgu "Remember My" ("Mikadoras", Anykščiai, treneris D. Imbrasas), III - Augustė Baužaitė su "Lota" ("Mikadoras", treneris D. Imbrasas).

"Renginys buvo nemokamas, tad sutraukė didelį srautą žiūrovų.

Organizatoriai dėkoja „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“, UAB "Agrologistika", UAB "Pro Buono", UAB "Adoris", UAB "Mimeta", UAB "NTS Projekt", UAB "Navigator Group", UAB "VIP Būstas".

Be jų pagalbos šis renginys būtų neįvykęs. Padėka ir Palangos miesto savivaldybei, patikėjusiai organizatoriais ir leidusiai organizuoti renginį.

„Tikimės tęsti šią tradiciją kiekvienais metais ir šiuo nuostabiu renginiu džiuginti tiek raitelius, tiek žiūrovus", - sakė renginio organizatoriai Laura Šeškienė ir Tadas Šeškas.