ČEMPIONAS. Andrius Gudžius pasiekė geriausią savo sezono rezultatą. Organizatorių nuotr.

Palangoje - Andriaus Gudžiaus spindesys ir klaipėdiečių pergalės

Palangoje baigėsi dvi dienas vykęs Lietuvos ilgų metimų čempionatas. Tarp disko metikų buvo ir Europos bei pasaulio čempionas Andrius Gudžius, iškovojęs lengvą pergalę. Skambėjo ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) auklėtinių pavardės - iškovoti aukso ir bronzos medaliai.

Komandinėje miestų grupėje Klaipėdos komanda užėmė 5 vietą.

Tarp jaunių disko metikių pirmąją vietą iškovojo LAM auklėtinė Ema Baužaitė (trenerė Kristina Kozlovienė). Ji 1 kg įrankį nusviedė 33,75 m.

Tarp jaunučių disko metimo varžybose (įrankio svoris - 750 g) trečia buvo Algimanto Pleskio auklėtinė Emutė Kaubrytė - 28,52 m.

Taip pat Klaipėdai atstovavo Austė Kvaukaitė, Modestas Rubežius, Evaldas Šapalas, Oskaras Šleinius, Edvardas Grigorjevas, Eimantas Galimulinas ir Lukas Kubrak. Kai kurie iš jų buvo labai arti medalių ir Klaipėdos miestui suteikė taškų komandinei įskaitai.

Šiose varžybose didžiausias dėmesys buvo skirtas Vaclovo Kidyko auklėtiniui A. Gudžiui.

Jis diską sėkmingiausiu pirmu bandymu numetė 67,45 m bei pasiekė geriausią savo sezono rezultatą. Toliau už pasaulio čempionato normatyvą (66 m), kurį diskininkas pasiekė dar pernai, skriejo net keturi jo metimai.

JAUNOJI LYDERĖ. Tarp jaunių disko metikių pirmąją vietą iškovojo LAM auklėtinė Ema Baužaitė. Organizatorių nuotr.
JAUNOJI LYDERĖ. Tarp jaunių disko metikių pirmąją vietą iškovojo LAM auklėtinė Ema Baužaitė. Organizatorių nuotr.

A. Gudžius jau netrukus pradės tarptautinių varžybų maratoną: pirmasis Deimantinės lygos etapas, kuriame dalyvaus disko metikai, vyks jau gegužės 21-ąją Birmingame (Didžioji Britanija).

„Tegu niekas neįsižeidžia, bet varžybų Lietuvoje neskaitau - tai yra treniruotės. Nėra su kuo varžytis, varžausi pats su savimi. Iki pasaulio čempionato turėsiu penkias rimtas komercines varžybas užsienyje, kur dalyvaus pasaulio stipriausi, ir šeštos varžybos - Lietuvos čempionatas. Bus grįžęs Mykolas, bus įdomu pasivaržyti. Birmingamas, po to važiuosiu į Rabatą, Romą, Stokholmą, Turku. Tų varžybų bus, jų nebus daug, bet jos bus kokybiškos ir padės pasiruošti psichologiškai“, - teigė A. Gudžius.

Čempione tarp moterų tapo uteniškė Ieva Zarankaitė, diską numetusi 58,58 m. Sportininkė varžybas pradėjo keturiais nesėkmingais bandymais ir dėl to pasirodymu neliko patenkinta.

Kovo pradžioje Europos metimų taurės varžybose sportininkė iškovojo aukštą ketvirtą vietą, diską numetusi 59,92 m. Lengvaatletė viliasi šį sezoną dalyvauti tiek pasaulio, tiek Europos čempionatuose.

RUNGTYS. Palangoje rungtyniavo ne tik disko, bet ir ieties, ir kūjo metikai. Organizatorių nuotr.
RUNGTYS. Palangoje rungtyniavo ne tik disko, bet ir ieties, ir kūjo metikai. Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder