„Panevėžys“ dvikovos pabaigoje palaužė „Nevėžį“

„Panevėžys“ galbūt ne taip lengvai, kaip tikėjosi, bet sugrįžo į pergalingas vėžes „Optibet A lygoje“. Aukštaitijos sostinės komanda VIII turo susitikime namuose 4:2 (2:1) nugalėjo „sausų“ rungtynių seriją nutraukusį, bet šeštą kartą iš eilės pralaimėjusį Kėdainių „Nevėžį“.

Panevėžiečiai netruko įrodyti savo pranašumą ir tą padarė jau pirmojo kėlinio pradžioje. 15 minutę po pakelto kampinio Pijus Širvys atitrūko nuo varžovo ir galingu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tiesa, svečiai pasinaudojo varžovų klaida bei gana greitai atstatė pusiausvyrą. Aretas Gėgžna kontratakos metu pamušė kamuolį link Motiejaus Burba, kuris 27 minutę nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Tai buvo pirmasis 17-mečio įvartis „Optibet A lygoje“.

„Panevėžys“ ir prieš tai buvo apgulęs varžovų vartus, tačiau su Eligijaus Jankausko bei Igno Kružiko smūgiais Sergijaus Melašenka susitvarkyti sugebėjo. Vis dėlto 37 minutę ukrainietis buvo priverstas traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo – pasižymėjo dublį įforminęs P. Širvys.

62 minutę svečiams vėl pavyko atstatyti pusiausvyrą. Danas Šimkevičius atrėmė M. Burbos smūgį, tačiau ataka tęsėsi ir ja įvarčiu pavertė A. Gėgžna, pasižymėdamas pirmą kartą Lietuvos čempionate.

Dvikovos pabaigoje „Nevėžis“ atidavė visas jėgas, komandą ne kartą gelbėjo S. Melašenka, tačiau atsilaikyti nepavyko. 84 minutę po pakelto kampinio kilo sumaištis, kurią įvarčiu pavertė Matheusas Bissi, o antrą pridėto laiko minutę pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Jorge'as Eliasas.