Pasaulio čempionui - karšta miesto padėka

Tik pirmadienį iš pasaulio kiokušin karatė čempionato su aukso medaliu grįžęs klaipėdietis Eventas Gužauskas operatyviai buvo pakviestas į miesto rotušę ir apipiltas sveikinimais bei dovanomis.

Pasaulio čempioną ir jo trenerį Luką Kubilių priėmė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė, vicemeras Arvydas Cesiulis. Eventui Gužauskui įteiktas aukščiausias miesto sporto apdovanojimas - Klaipėdos miesto medalis už indėlį Klaipėdos sportui.

Buvo pasidžiaugta, kad Klaipėdos „Shodan“ mokyklos auklėtinis E. Gužauskas ne pirmą kartą puikiai reprezentuoja Klaipėdos vardą aukščiausio lygio čempionatuose - yra daugkartinis Europos čempionas ir geriausias Lietuvos karatė kiokušin sportininkas, o nuo šiol gali didžiuotis ir esantis stipriausias karatistas pasaulyje.

Šiuo savo pasiekimu Eventas perrašė Klaipėdos karatė istoriją.

„Tokio aukšto titulo nė vienam Klaipėdos karatistui nebuvo pavykę iškovoti. Didžiuojamės tiek mes, tiek visa Klaipėdos sporto bendruomenė“, - sakė V. Grubliauskas ir R. Rumšienė.

Buvo akcentuota ir tai, kad E. Gužauskas nuo 2019 metų tiek Lietuvos, tiek Europos, tiek pasaulio čempionatuose, tiek kitose tarptautinėse varžybose nėra pralaimėjęs nė vienos kovos ir palinkėta šiuo pergalingu žingsniu žygiuoti ir toliau.

Tikimasi, kad E. Gužauskas kitąmet sužibės ir Japonijoje vyksiančioje vadinamojoje karatistų olimpiadoje - pasaulio karatė kiokušin čempionate be svorių kategorijų.

„Sustoti ir poilsiauti tikrai nežadu. Man - pats karjeros pikas, tad dirbsiu ir plušėsiu iš širdies, kad ateityje galėčiau pasakyti, jog dėl sporto ir savo išsvajotų pergalių padariau viską, kas priklauso nuo manęs. Pergalės labai motyvuoja judėti tik pirmyn ir nenuleisti kartelės“, - „Vakarų ekspresui“ sakė E. Gužauskas.

Sidebar placeholder