Paskutiniajame kontroliniame mače – pergalė prieš Dominikos Respubliką

(1)

Lietuvos rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes prieš kitą savaitę Kaune prasidėsiančią olimpinę atranką.

Dariaus Maskoliūno auklėtiniai 95:69 (25:22, 20:13, 28:17, 22:17) sutriuškino Dominikos Respublikos komandą.

Šiam mačui nebuvo registruoti du krepšininkai – Marius Grigonis ir Domantas Sabonis.

Su Dominikos Respublikos komanda lietuviai jau žaidė beveik prieš savaitę, tuomet pajėgesni taip pat buvo mūsiškiai – 95:62. Antrajame pasiruošimo mače Lietuvos rinktinė 78:61 įveikė rusus.

Kitas rungtynes rinktinė žais birželio 29-ąją, kuomet olimpinėje atrankoje bus startuojama mūšiu su Venesuela.

Jono Valančiūno vedami Lietuvos krepšininkai mačo pradžioje nežymiai pirmauti leido svečiams – 12:14. Pirmojo ketvirčio pabaigoje priekyje jau buvo lietuviai – 25:22.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis šeimininkai padidino pranašumą – 37:29. Pirmaudami panašiu skirtumu (45:35) lietuviai išėjo ilsėtis į rūbinę ilgosios pertraukos metu.

Trečiąjį ketvirtį mūsiškiai pradėjo spurtu 9:0 – 54:35, o jam pasibaigus ir toliau tvirtai laikė rungtynių kontrolę savo rankose – 73:52. Galiausiai per paskutiniąsias dešimt minučių teliko sutvarkyti formalumus – pasiekta nesunki pergalė 95:69.

Lietuva: Tomas Dimša ir Lukas Lekavičius po 13, J. Valančiūnas 12, Rokas Jokubaitis 11, Gytis Masiulis 10, Mantas Kalnietis ir Rokas Giedraitis po 9, Eimantas Bendžius ir Tadas Sedekerskis po 6.

Dominikos Respublika: Jonathanas Araujo 15, Angelis Nunezas 10, Gelvis Solano 9, Victoras Lizas 8, Andresas Felizas ir Michaelas Torresas po 7.