„Pelicans“ panaikino 23 taškų deficitą: į Lebrono Jameso tritaškius Jonas Valančiūnas atsakė dvigubu dviženkliu

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate svarbią pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano klubas „Pelicans“ (32/43).

„Pelikanai“ savo žiūrovų akivaizdoje 116:108 (23:31, 26:38, 41:25, 26:14) įveikė Los Andželo „Lakers“ (31/43) ekipą.

„Lakers“ antrajame kėlinyje buvo pasiekusi 23 taškų persvarą (65:42), tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė.

Per trečią kėlinį šeimininkai varžovus pasivijo, o pergalingus taškus sudėliojo per lemiamą ketvirtį.

J. Valančiūnas per 37 minutes surinko dvigubą dviženklį – 19 taškų (dvitaškiai 7/13, baudų metimai 5/6), 12 atkovotų ir perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas ir 2 klaidos. Tai buvo jau aštuntasis dvigubas dviženklis iš eilės.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų rungtyniavo tris savaites be krepšinio praleidęs Brandonas Ingramas. Jis surinko 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo klubą gelbėti bandęs LeBronas Jamesas per 42 minutės pelnė 39 taškus (tritaškiai 7/13), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir keturissyk suklydo.