Per dieną – dar 11 medalių: Lietuvos neįgaliųjų sportininkų pasirodymas Tailande atima žadą

Tailande vykstančiose Pasaulio neįgaliųjų sporto žaidynėse tęsiasi fantastiškas Kęstučio Skučo vadovaujamos Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos suburtos mūsų šalies rinktinės pasirodymas. 

Per pirmąsias tris žaidynių dienas 14 medalių iškovojusi Lietuvos komanda nesustojo ir ketvirtadienį – vos per vieną dieną apdovanojimų kraitis buvo papildytas dar 11 medalių (aštuonis iškovojo lengvaatlečiai, o tris plaukikai).

Aukso medaliais ketvirtadienį Tailande pasidabino Bela Morkus (100 m bėgimas triračiais, T71 klasė, 20,58 sek.), Jonas Spudis (rutulio stūmimas, F44 klasė, 12,11 m), Eugenijus Vaičaitis (ieties metimas, F34 klasė, 19,49 m), Genadij Zametaškin (rutulio stūmimas, F32 klasė, 15,06 m).

Sidabro medalius iškovojo Olga Griškalauskaitė (100 m bėgimas triračiais, T71 klasė, 29,05 sek.), Andrius Skuja (rutulio stūmimas, F46 klasė, 15,06 m), K. Skučas (400 m važiavimas vėžimėliu, T52 klasė, 11,38 m), Gabrielė Čepavičiūtė (du medaliai – 50 m plaukimas nugara, S6 klasė, 45,98 sek. ir 200 m kompleksiniu stiliumi, SM6 klasė, 3 min., 52,88 sek.).

Sidabro medaliu suspindęs A. Skuja pasidžiaugė sėkminga šio sezono pabaiga.

„Varžybos pasisekė. Smagu atsigauti iš po gilios šių metų duobės, smagu, kad rezultatas vėl kyla. Buvo iššūkių – nelengva kelionė, karštis, bet spėjome atsigauti, jaučiuosi labai gerai.

Noriu padėkoti Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai už galimybę čia sudalyvauti ir lauksime naujų startų“, – samprotavo lengvaatletis.

Taip pat buvo iškovoti ir du bronzos medaliai. Jais pasidabino Ramūnas Rojus (rutulio stūmimas, F57 klasė, 11,38 m) ir Ieva Kazlauskytė (50 m plaukimas nugara, S10 klasė, 43,59 sek.).

„Labai džiaugiuosi laimėjusi trečiąją vietą. Pavyko laimėti ne šiaip varžybose, o žaidynėse ir dar Tailande. Nedaug trūko iki asmeninio rekordo, bet labai džiaugiuosi.

Daug emocijų sukėlė visų palaikymas, labai ačiū visiems“, – po laimėto bronzos medalio šypsojosi plaukikė I. Kazlauskytė.

Šauniai pasirodė ir kiti ketvirtadienį Lietuvos garbę gynę sportininkai. Plaukimo baseine ketvirtąsias vietas iškovojo Modestas Cielevičius ir Eimantas Pocius.

Vos per keturias žaidynių dienas Lietuvos neįgalieji sportininkai jau iškovojo net 25 medalius. Šalies neįgaliųjų sportininkų rinktinė savo sėkmingą pasirodymą sieks pratęsti ir penktadienį vyksiančiose varžybose.

K. Skučo vadovaujamos Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos suburtai šalies rinktinei iš viso Tailande atstovauja net 19 sportininkų, kuriems padeda trys lydintieji treneriai.

Geriausius neįgaliuosius sportininkus iš viso pasaulio į Tailandą sukvietusiose Pasaulio neįgaliųjų sporto žaidynėse iš viso yra varžomasi 11 sporto šakų. Žaidynės vyks gruodžio 4–9 dienomis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder