AUKSINIAI. Net keturios Klaipėdos krepšinio mokyklos komandos iškovojo aukso medalius savo amžiaus grupės varžybose. Iš viso varžėsi 50 komandų iš Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir įvairių Lietuvos miestų. Organizatorių nuotr.

Per du savaitgalius Klaipėdoje - net 121 krepšinio rungtynės

Klaipėdos krepšinio mokykla jau 7-ąjį kartą surengė tarptautinį krepšinio turnyrą „Tobula instaliacija Cup“. Jame šiemet dalyvavo net 50 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Vokietijos. Iš viso turnyre varžėsi per 700 jaunųjų krepšininkų.

Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas „Vakarų ekspresui“ pasakojo, kad, siekiant gerinti kokybę, šiemet turnyras vyko per du savaitgalius, ir tai labai pasitvirtino.

„Turnyre buvo sužaistos net 121 rungtynės. Klaipėdos miesto savivaldybė suteikė galimybę rungtyniauti geriausiose miesto sporto salėse, tad visi dalyviai liko labai patenkinti puikiomis sąlygomis. Norime padėkoti ir įmonei “Tobula instaliacija„ bei jos vadovui Aivarui Umantui už tradicijų tęsimą ir nuolatinę pagalbą vaikų ir jaunimo krepšinio turnyrui“, - kalbėjo L. Šapkauskas.

Šis turnyras apima visas moksleivių amžiaus grupes ir yra tapęs didžiausiu moksleivių krepšinio turnyru Lietuvoje.

Klaipėdos krepšinio mokykla, siekdama, kad vaikai galėtų įgauti žaidybinės patirties, pasiruošti artėjančiam Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezonui, į šį turnyrą delegavo net 11 komandų.

Įdomu tai, kad 4 iš 7 amžiaus grupių varžybų Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai iškovojo aukso medalius.

Nugalėtojais tapo 2008 m. (treneris Mindaugas Stašys), 2009 m. (treneris Andrius Majauskis), 2013 m. (treneris Aivaras Preikšaitis) ir 2014 m. (treneris Aivaras Preikšaitis) gimę Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai.

2007 m. (treneris Andrius Majauskis) gimę Klaipėdos krepšinio mokyklos atstovai iškovojo trečiąją vietą, o dar dvi komandos - 2010 m. (treneris Mindaugas Stašys) ir 2011 m. (treneris Arminas Leliūnas) liko per plauką nuo medalių - ketvirtos.

Gausią užsieniečių komandų delegaciją į turnyrą pakvietė, sudarinėjo tvarkaraščius ir kitą organizacinę dalį vykdė entuziastingas ir nenuilstantis Klaipėdos krepšinio mokyklos treneris Aivaras Preikšaitis.

L. Šapkauskas pasidžiaugė, kad KKM auklėtiniai puikiai įsijungė į krepšinio turnyro vykdymo veiklą: filmavo ir transliavo rungtynes, fotografavo, rašė protokolus, valdė švieslentes ir tą darbą atliko labai atsakingai ir kokybiškai.