Pirmoje rungtynių pusėje uraganą puolime užkūręs „Neptūnas“ pergalingai startavo „Citadele-KMT“ kovose

Puikią pirmąją rungtynių pusę sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ startavo pergale „Citadele-KMT“ laimėdami rungtynes 89:74 (32:16, 23:14, 18:16, 16:28) prieš Jonavos „Cbet“ ekipą.

Lyg iš natų rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ jau pirmame kėlinyje pasiuntė „Cbet“ komandą į lengvą nokdauną. Iš pirmųjų 18 šeimininkų taškų, 16 pelnė klaipėdiečių duetas Deividas Gailius ir Julius Jucikas.

Uostamiesčio klubo užkurtas vakarėlis Švyturio arenoje tęsėsi ir antrajame kėlinyje, kurį Tomo Gaidamavičiaus kariauna laimėjo 25:16.

Pirmoje rungtynių pusėje praktiškai pagal visas statistikos kategorijas pirmavo Klaipėdos ekipa: 28:10 atkovoti kamuoliai, 18:7 rezultatyvūs perdavimai.

Po ilgosios pertraukos puolime nebe taip sėkmingai žaidęs „Neptūnas“ pelnė 18 taškų, bet gynyba veikė taip pat solidžiai kaip ir per pirmuosius du kėlinius. Jonavos ekipai leista pelnyti tik 16 taškų, o ketvirtis laimėtas dviem taškais (18:16).

Ketvirtajame kėlinyje po Juliaus Juciko taiklaus dvitaškio metimo, klaipėdiečių pranašumas išaugo iki 27-ių taškų 75:48, bet svečiai iš Jonavos nebuvo linkę pasiduoti ir turimą deficitą sparčiai mažino. 19:7 atkarpą laimėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai skirtumą sumažino iki 14. Vis dėlto dar arčiau svečiams priartėti klaipėdiečiai neleido ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Klaipėdos „Neptūnas“: Benas Griciūnas 17 (10 at.kam), Julius Jucikas 16 (8 at.kam, 4 rez.perd.), Deividas Gailius ir Matas Jogėla – po 13, Žygimantas Janavičius 11 (8 rez.perd), Nojus Mineikis 7.

Jonavos „Cbet“: Laimonas Kisielius 19, Justinas Ramanauskas 11, Kahlil Thomas 11 (6 atk.kam, 5 rez.perd.)

Šiose rungtynėse dėl pėdos lūžio nežaidė Adomas Sidarevičius, o komandos kapitonas Martynas Mažeika jaučia pirštakaulio skausmus.