Pirmos šio sezono varžybos - su trenksmu!

Spalio 8 dieną Garliavoje vyko pirmos šio sezono karatė kyokushin varžybos – penktasis „Let‘s Join the Fight Together“ paramos turnyras, skirtas prisidėti prie vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis kasdienės kovos.

Šiame turnyre sporto klubas „Okinava” užėmė net 3 vietą komandinėje įskaitoje iš 30 varžybose dalyvavusių Lietuvos klubų! Sporto klubas „Okinava” į turnyrą delegavo 28 narius, kurie iškovojo net 8 aukso, 5 sidabro ir 9 bronzos apdovanojimus.

Aukso medalius iškovojo: Jonas Katkevičius, Orestas Purys, Vytautas Sadauskas, Gustas Loda, Kajus Loda, Nojus Trukšanovas, Tautvydas Rutė,Nikas Kvasys.

Sidabro medalius iškovojo: Gediminas Saveika, Illia Piekhotin, Henrikas Toleikis, Aurimas Ramanauskas, Paulius Zibalis.

Bronzos medalius iškovojo: Juras Lelys, Dominykas Jucys, Gintautas Saveika, Ainoras Mikolaitis, Rasa Šeškauskaitė, Emilijus Stoncelis, Anastasija Pilipenko, Kajus Malinen, Marijus Lopeta.

5-8 vietas užėmė: Arsenij Djakov, Vakaris Vitkus, Herkus Zibalis, Urtė Eigirdaitė, Livija Jurėnaitė.

Sporto klubo Okinava prezidentė Diana Mačiūtė bei trenerės Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė labai džiaugiasi tokiais puikiais auklėtinių rezultatais. Anot jų, auklėtiniai varžybų metu ne tik sustiprėjo fiziškai ir emociškai, tačiau ir įgijo naujos patirties, gerų emocijų, energijos bei kovinės dvasios.

Taip pat, šiuo metu vyksta intensyvus pasiruošimas vienoms iš svarbiausių varžybų – U16, U18 ir U20 Europos čempionatui, kuris vyks lapkričio 4 dieną Bulgarijoje. Atstovauti Lietuvą šiose varžybose sporto klubas “Okinava” deleguos net 7 savo auklėtinius (trenerė Diana Mačiūtė).