Pliažo tinklinis suburs profesionalus, mėgėjus ir šeimas

Įsibėgėja Klaipėdos pliažo tinklinio sezonas. Kone kiekvieną vasaros savaitgalį Antrojoje Melnragėje profesionaliai įrengtame paplūdimio tinklinio aikštyne planuojami įvairūs turnyrai ne tik profesionalams, bet ir šeimoms, mėgėjams ir šiaip norintiems artimiau su šia sporto šaka susipažinti klaipėdiečiams ir miesto svečiams.

Šį šeštadienį Klaipėdos pliažo tinklinio klubas nuo 10 iki bemaž 21 val. organizuoja paplūdimio tinklinio vyrų ir moterų turnyro „Argus cup“ pirmąjį etapą.

„Čia jau rungtyniaus labiau patyrę tinklinio žaidėjai, o sekmadienį organizuojame 3x3 Klaipėdos miesto “Drogas„ paplūdimio tinklinio šeimų turnyrą. Jame jau kviečiame tinklinio mėgėjus ir šiaip su šeima kartu smagiai praleisti laiką prie jūros norinčius poilsiautojus“, - „Vakarų ekspresui“ sakė turnyrą organizuojantys Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai Andrius ir Inga Dumbauskai.

Kviečia šeimas

Jie į šį turnyrą siūlo įsitraukti Klaipėdos ir viso Klaipėdos regiono šeimas.

„Juk nebūtinai tinklinį gali žaisti tik tinklininkai! Tai - smagus laiko praleidimas su šeima. Juk svarbu ne tik rezultatas, bet ir puikios emocijos, šeimos vienybės, artumo jausmas“, - sakė organizatoriai.

Šeimų turnyre gali dalyvauti visi: suaugusieji, vaikai, broliai, seserys, tėvai, mamos ir t. t. Be apribojimų.

„Jei susirinks stiprios komandos, kur vienoje komandoje bus net keli tinklininkai, tada iš jų sudarysime vieną pogrupį. Į kitą pogrupį bus įtrauktos komandos su mažesniais vaikais (nuo 10 metų) ir vyresniais šeimos nariais. Kviečiame visus, kurie nori išmėginti jėgas“, - ragino organizatoriai.

Praėjusiais metais pasiteisinęs paplūdimio tinklinio 3x3 šeimų turnyras šiemet vėl grįžta - bus organizuojami net trys etapai. Pirmasis - jau šį sekmadienį Antrojoje Melnragėje.

Į šeimų turnyrą galima registruotis iki sekmadienio ryto. Turnyro pradžia - 10 val. Antrosios Melnragės paplūdimyje (į dešinę nuo gelbėtojų stoties). Registracija vykdoma el. paštu [email protected] ir telefonu: +370 606 73 758. Daugiau informacijos „Facebook“ puslapyje „klaipeda beachvolley club“. Šiame profilyje galėsite rasti ir kitų įvairių paplūdimio tinklinio turnyrų datas ir registracijos būdus.

Kai praėjusią vasarą Inga ir Andrius Dumbauskai surengė pirmąjį paplūdimio tinklinio šeimų turnyrą, sakė: „Norėtume, jog tokie renginiai šeimai taptų tradiciniai.“ Ir jų žodžiai tapo kūnu.

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, planuojami trys Klaipėdos miesto „Drogas“ paplūdimio tinklinio šeimų turnyro etapai: pirmasis - jau šį šeštadienį, antrasis - liepos 18 dieną, trečiasis - rugpjūčio 15 dieną.

„Tikime, visiems bus labai smagu, o ir tokių renginių, kur dalyvautų visa šeima, yra tikrai nedaug. Į turnyrą gali atvažiuoti palaikyti komandą ir visi giminės. Taigi, visiems pažadame smagų šeimyninį laiką, - sakė A. Dumbauskas. - Sportuokite šeimomis ir būkite sveiki bei energingi. Juk šeima - pats brangiausias turtas ir didžiausia vertybė. Ir ją privalo puoselėti kiekvienas. Šeima - tai mes.“

„Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens valstybėje, tuo ji bus stipresnė“, - pabrėžė renginio organizatoriai - Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai.

„Palūdimio tinklinis kitaip“

Jau pirmąjį vasaros savaitgalį klaipėdiečiai ir miesto svečiai Antrojoje Melnragėje įsiliejo į viešą sporto renginį „Palūdimio tinklinis kitaip“.

Į Klaipėdos pliažo tinklinio kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe organizuojama renginį, kurio tikslas - išmokyti klaipėdiečius ir miesto svečius paplūdimio tinklinio pradmenų, susirinko per pusšimtį smalsuolių ir aktyviai nusiteikusių poilsiautojų.

„Į aktyvias paplūdimio tinklinio veiklas įtraukėme ne tik klaipėdiečius, bet ir poilsiautojus iš Vilniaus ir Šiaulių. Jie gulėjo paplūdimyje, pakvietėme prisijungti, pajudėti ir jie mielai sutiko. Parodėme, kaip valdyti tinklinio kamuolį, supažindinome su taisyklėmis, darėme įvairias estafetes, pratimus. Dalyviai apšilo žaisdami vadinamąją “bulvę„. Buvo daug gerų emocijų. Vėliau dalyviai išbandė įvairias užduotis ir geriausieji buvo apdovanoti prizais“, - pasakojo I. Dumbauskienė.

Anot jos, tokių renginių šiais metais planuojama ir daugiau.

„Žmonėms labai patiko, tad tokių supažindinimų su paplūdimio tinkliniu ir smagių pasižaidimų miestiečiams ir miesto svečiams, poilsiautojams organizuosime dažniau“, - žadėjo I. Dumbauskienė.

Taip pat bus tęsiami ir tradiciniai įmonių „Eola cup“ turnyrai. Jie vėl vyks keliais etapais. Planuojami ir įvairūs mėgėjų turnyrai, taip pat paplūdimio teniso (Beach tennis) turnyrai.

„Veiksmo šią vasarą tikrai netrūks“, - žadėjo I. Dumbauskienė.

Sidebar placeholder