Po 21 tašką pelnę Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis traukė savo klubus į pergales

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate puikiai rungtyniavo Lietuvos krepšininkai. Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis tarsi susitarę surinko po 21 tašką, taip prisidėdami prie savo klubų laimėjimų.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/5) komanda su J. Valančiūnu svečiuose 115:111 (22:22, 30:28, 27:32, 36:29) šventė pergalę prieš Čikagos „Bulls“ (6/7) krepšininkus.

J. Valančiūnas surinko du dviženklius – per 30 minučių pelnė 21 tašką (dvitaškiai 8/11, tritaškiai 0/2, baudų metimai 5/6), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą kamuolį perėmė ir dusyk jį prarado.

„Pelicans“ kovą dėl kamuolių laimėjo 50:35, tačiau iš toli atakavo tragiškai – 3/19 (16 procentų taiklumas).

Rezultatyviau už lietuvį Naujojo Orleano ekipoje žaidė tik Brandonas Ingramas. Jis pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Tuo metu D. Sabonis Sakramento „Kings“ (4/6) komandoje žaidė rezultatyviausiai. Lietuvio vedini „karaliai“ namie 127:120 (34:29, 35:29, 28:35, 30:27) palaužė Klivlando klubą „Cavaliers“ (8/3).

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 21 tašką (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 0/1, baudų metimai 11/12), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

„Kings“ kovą dėl kamuolių pralaimėjo net 24:42, tačiau tai kompensavo 44 procentų tritaškių pataikymu (17/39).

„Cavaliers“ gretose nesulaikomas buvo Donovanas Mitchellas – 39 minutės ir 38 taškai (tritaškiai 6/14).