Po dar vieno „Ryto“ fiasko KMT – „B Tribūnos“ kirtis komandai

Vilniaus „Rytas“ dar kartą nesugebėjo patekti į Karaliaus Mindaugo taurės finalą. Vilniečiai turnyre finišavo treti ir ketvirtus metus paeiliui neprasibrovė tarp dviejų stipriausių ekipų.

 

Po dar vieno nuviliančio pasirodymo viešą žinutę išplatino ištikimiausi sostinės komandos sirgaliai „B Tribūna“, kurie kėlė klausimus dėl žaidėjų motyvacijos žaisti krepšinį.

„Dar vienas kupinas vilties taurės turnyras ir vėl viskas baigiasi didžiuliu nusivylimu. Keli šimtai rytfanių šį savaitgalį jautėsi kaip švilpiko dienoje - kažkur jau viskas matyta. Jaučiame, kad turime žymiai geresnę komandą, nei rodo rezultatai, bet deja potencialo parodyti niekaip nesiseka. Panašu, kad komandoje tiesiog turime per daug apatiškų žaidėjų be jokio charakterio. Galima suabejoti netgi kai kurių motyvacija apskritai žaisti krepšinį“, – teigė „B Tribūna“.

„Apie kokį požiūrį į rungtynes mes galėjome kalbėti šeštadienį, kai priešininkai laipioja per mūsų žaidėjus, o mes į tai net nereaguojame. Praėjusį sezoną pavyko susimobilizuoti tik sezono pabaigoje, bet ar tai pavyks padaryti šįmet?

Tokioje komandoje kaip Rytas, mentalitetas ir nusiteikimas rungtynėms apskritai turėtų būti paskutinė priežastis, kodėl galime pralaimėti rungtynes. Ypatingai turint tokį palaikymą. Aišku, nebent jis žaidėjui nieko nereiškia ir jam visiškai nesvarbu ar žaisti čia, ar kokiam Pasvalyje“, – tęsė ištikimiausi „Ryto“ sirgaliai.

Po nesėkmės Karaliaus Mindaugo taurės turnyre Vilniaus „Rytui“ liko kovos Lietuvos krepšinio lygoje. Sausio mėnesio pirmoje pusėje sostinės klubas baigė pasirodymą FIBA Čempionų lygoje, kurioje neprasibrovė į „Top 16“ etapą.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder