Po istorinio sporto renginio Klaipėdoje - padėkų lavina

Klaipėdos baseine dvi dienas vykusios istorinės pasaulio taurės plaukimo su pelekais varžybos sutraukė bemaž 300 šios sporto šakos atstovų iš 9 pasaulio šalių. Iš viso varžėsi 40 klubų. Po šių varžybų į Klaipėdą skrieja padėkos ir geri atsiliepimai iš užsienio šalių delegacijų.

"Dar iki šiol skrieja padėkos. Smagu, kad Klaipėdoje pirmą kartą surengtos tokios rango varžybos. Tai istorinis įvykis ne tik Klaipėdai, bet ir Lietuvai", - pasidžiaugė varžybų organizatorė, Lietuvos povandeninio sporto federacijos generalinė sekretorė klaipėdietė Felicita Vaitkutė.

Šiose varžybose dalyvavo Klaipėdos "Gintaro" sporto centro komanda, treniruojama F. Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo.

Geriausiai iš klaipėdiečių pasirodė Donatas Draukšas, įvykdęs sporto meistro normatyvą.

"Ikio nuo 1989 metų Dariui Bagdonui priklausančio 200 m plaukimo su pelekais rekordo pritrūko vos 1,57 sek.", - pabrėžė F. Vaitkutė.

Ji dar išskyrė kelis savo auklėtinius, kurie pasaulio taurės varžybose demonstravo puikią sportinę formą.

"Aleksėjus Petrakov, Kamilė Ragimovaitė ir Alantė Vanagaitė pademonstravo gerus asmeninius rezultatus. Klaipėdos "Gintaro" sporto centro komandos pagrindą sudarė vien jauniai, suaugusius turėjome tik kelis, tad bendroje įskaitoje tarp 40 komandų užėmėme 11 vietą, o tarp jaunių 9 vietą", - rezultatus apibendrino F. Vaitkutė.

Susumavus visų amžiaus gtupių rezultatus nugalėjo Ukrainos komanda, kurios pagrindą sudarė šios šalies nacionalinės rinktinės povandenininkai. Ši komanda bendroje įskaitoje surinko 2724,5 tšk. Antra liko kita Ukrainos komanda "Aqualeader" su 1763,5 tšk. trečia -  Turkijos "B. Ata" komanda su 1494 taškais.

Klaipėdos "Gintaro" sporto centro komanda su 596 taškais užėmė 11 vietą.

Tarp jaunių amžiaus grupės geriausiųjų trejetukas buvo tas pats, o "Gintaro" sporto centro auklėtiniai įsitvirtino devintuke tarp 40 komandų.

"Noriu ištarti nuoširdų ačiū varžybų pagalbininkams - Klaipėdos baseinui, Klaipėdos miesto savivaldybei, UAB "Armi servisas", Astai Dirgėlienei, Klaipėdos "Gintaro" sporto centrui už pagalbą ir paramą organizuojant šias varžybas.

Puikiai su elektronika talkino buvę mano auklėtiniai - Karolis Daugėla ir Gytis Budinas. Varžybos buvo tiesiogiai transliuojamos internetu, tad visi norintieji jas galėjo stebėti ir sekti rezultatus", - pasidžiaugė F. Vaitkutė.

Jau kitą savaitgalį (penktadienį ir šeštadienį) Klaipėdos baseine vyks atviras Lietuvos plaukimo su pelekais čempionatas, kur gausi "Gintaro" sporto centro komanda vėl dalyvaus ir garsins mūsų miesto vardą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder