Portale VE.lt - mylimiausio Klaipėdos sportininko ir metų sporto proveržio rinkimai (1)

Dienraščio „Vakarų ekspresas“ portale VE.lt galite atiduoti balsą už visuomenės 2021 metų Klaipėdos mylimiausio metų sportininko ir sportininkės bei Klaipėdos metų sporto proveržio nominacijoms pasiūlytus kandidatus.

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla organizuoja „Klaipėdos sporto apdovanojimus 2021“ ir kviečia visus balsuoti už visuomenės pasiūlytus kandidatus.

„Vakarų ekspresas“ kandidatų nerinko, o pristato organizatorių ir visuomenės pasiūlytus nominantus bei skelbia balsavimo pradžią.

Balsavimas portale VE.lt vyks iki sausio 29 d. 12 val.

Balsuoti už kandidatą galite čia

Nugalėtoją lems 50 proc. internetu balsuojančių žmonių ir 50 proc. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos apdovanojimų komisijos (kurioje - Klaipėdos miesto sporto tarybos deleguoti nariai, Sporto skyriaus atstovai ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos skyriaus deleguotas asmuo) vertinimas.

Nominantams surinkus vienodą vertinimo balų skaičių, galutinį sprendimą dėl nominacijos laimėtojo priima apdovanojimų komisijos pirmininkas.

Nugalėtojus planuojama skelbti vasario 4 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiančiame Klaipėdos sporto apdovanojimų renginyje.

Taip pat metų sporto apdovanojimų renginyje bus apdovanoti 2021 metais geriausią rezultatą pasiekę Klaipėdos olimpinių ir neolimpinių sporto šakų sportininkai, kuriuos, atsižvelgdama į 2021 metų sportinius rezultatus, renka apdovanojimų komisija.

Minėta komisija, be internetinio balsavimo, atsižvelgdama į metų pasiektus rezultatus ir įvykių svarbą, nuspręs, kam įteikti apdovanojimus šiose nominacijose: „Metų moterų komanda“, „Metų vyrų komanda“, „Metų treneris“, „Metų trenerė“, „Metų sporto renginys“, „Metų jaunasis talentas“, „Metų sporto meistras“, „Už nuopelnus neįgaliųjų sportui“, „Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui“.

Taip pat apdovanojimų komisija gali įsteigti ir savo nominacijas.Daugiau apie apdovanotuosius ir visas nominacijas - vasario 4 dieną „Švyturio“ arenoje vyksiančiame renginyje „Klaipėdos sporto apdovanojimai 2021“, o dabar kviečiame atiduoti savo balsą už mylimiausią Klaipėdos metų sportininką (-ę) ir Klaipėdos metų sporto proveržį.


Mylimiausio Klaipėdos sportininko (-ės) nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai:

 • Martynas Mažeika - Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komandos kapitonas, savo kovingumu, energija ir užsivedimu įkvepiantis jaunuosius krepšininkus.
 • Diana Mačiūtė - 2021 metais iškovojo net 4 Europos karatė kiokušin čempionatų medalius, Klaipėdos „Okinava“ klubo prezidentė ir trenerė, 29 metus aktyviai sportuojanti ir Klaipėdos vardą garsinanti visame pasaulyje.
 • Laisvydas Kancius - Dakaro ralio lenktynėse aukštai iškėlęs Klaipėdos vėliavą keturratininkas. Jis perrašė Dakaro ralio istoriją, pirmasis iš lietuvių įveikęs šių lenktynių trasą keturračiu ir užfiksavęs aukštą, septintos vietos, rezultatą.
 • Edas Butvilas - Vimbildono (angl. "Wimbledon) teniso jaunių turnyro nugalėtojas. Šiuo savo laimėjimu jis perrašė ne tik Klaipėdos, bet ir Lietuvos teniso sporto istoriją.
 • Ieva Dumbauskaitė - daugkartinė Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionė, Latvijos čempionatų prizininkė. Latvijos čempionate buvo nusileista tik Europos čempionėms latvėms, kurios Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo ketvirtąją vietą.
 • Gintaras Cibulskis - žaidžiantysis Klaipėdos „Dragūno“ komandos treneris. Jis ne tik vadovauja komandai už aikštės ribų, bet ir esant reikalui pats išbėga į aikštelę.
 • Eventas Gužauskas - karatistas, 2021 metais tapęs ne tik Europos karatė kiokušin per 95 kg čempionu, bet ir Europos absoliučios svorio kategorijos čempionu. Sporto klubo „Shodan“ sportininkas ir treneris.
 • Vadimas Chromychas - Klaipėdos sporto klubo „K-1 Akademija“ įkūrėjas, sportininkas, treneris, motyvatorius.
 • Gediminas Simutis - sportininkas, treneris, motyvatorius, dalyvaujantis įvairiose bėgimo varžybose ir iššūkiuose. Sergejus Maslobojevas - vienas geriausių ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio svorio iki 90 kg kovotojų. Vienas iš „Glory“ organizacijos turnyrų reitingo lyderių. Metų

Klaipėdos sporto proveržio nominacijos kandidatai:

 • Laisvydas Kancius - 2021 metais pirmą kartą istorijoje klaipėdietis, dalyvavęs Dakaro ralyje ir sugebėjęs keturračių klasėje iškovoti aukštą septintąją vietą. Tai istorinis įvykis ne tik Klaipėdai, bet ir Lietuvai.
 • Edas Butvilas - jaunasis teniso talentas, kuris 2021 metais dalyvavo net 20 skirtingų aukščiausio lygio užsienio šalių turnyruose, o labiausiai jo pavardė nuskambėjo, kai Anglijoje tapo Vimbildono jaunių teniso dvejetų turnyro nugalėtoju.
 • Ledo ritulio klubas HC „Klaipėda“ - pirmą kartą klubo istorijoje savarankiškai startavęs Lietuvos aukščiausiame ledo ritulio čempionate ir į Klaipėdą sugrąžinęs didįjį ledo ritulį.
 • Klaipėdos regbio klubas „Kuršiai“ - po ilgos pertraukos atsikūręs ir itin aktyviai įvairiuose turnyruose bei socialinėje veikloje ėmęs dalyvauti Klaipėdos regbio klubas.
 • Kipras Kūra - Klaipėdos sporto klubo „Žingsnis“ šokėjas, sugebėjęs sudrebinti pasaulį ir su porininke iš Vilniaus Elze Valiūnaite sugebėjęs tapti pasaulio jaunių 10 šokių vicečempionu.
 • Audrius Šopis - Klaipėdoje puikiai pažįstamas sporto entuziastas, kuris jau daugiau nei 20 metų dirba sporto papildų srityje. 2021 metais vykusiose Lietuvos meistrų sunkiosios atletikos pirmenybėse tapęs absoliučiu savo amžiaus ir svorio čempionu.
Sidebar placeholder