Prasideda krepšininkų kova dėl bilieto į Tokiją

Šiandien nuo 19.30 val. Kaune, „Žalgirio“ arenoje, Lietuvos krepšinio rinktinė, tarp kurių yra ir du klaipėdiečiai - Arnas Butkevičius ir Eimantas Bendžius, pradės atrankos į Tokijo olimpines žaidynes turnyrą. Pirmieji lietuvaičių varžovai - Venesuelos rinktinės krepšininkai.

Antrosios grupių etapo rungtynės, kuriose mūsiškiams kelią pastoti mėgins Pietų Korėjos rinktinė, bus žaidžiamos liepos 1 d. (ketvirtadienį) 19.30 val.

Rungtynes tiesiogiai iš Kauno transliuos TV3 televizija.

Atsisveikino su 2 žaidėjais

Kitoje olimpinės atrankos grupėje varžysis Slovėnijos, Lenkijos ir Angolos nacionalinės ekipos.

Jau šią savaitę paaiškės, kas iškovos kelialapį į Tokiją.

Šeštadienį po dvi geriausias abiejų grupių komandas susitiks atrankos pusfinaliuose, o sekmadienį paaiškės, kuri ekipa iškovos vienintelį kelialapį į Tokijo olimpiadą.

Prieš prasidedant oficialioms varžyboms rinktinės treneris Darius Maskoliūnas turėjo atsisveikinti su dviem žaidėjais - Tadu Sedekerskiu ir Regimantu Miniotu.

„Kas dėl Tado - jam kažkaip labai sunkiai sekėsi prie tų gynybinių schemų prisitaikyti. Nežinau, paprasčiausiai mes jo nematėme šioje pozicijoje. Šiandien jis puolime nėra tas, kuris galėtų mums daug padėti. Dėl Regio - jis prieš pasiruošimą buvo už linijos, išėjo taip, kad jį pasikvietėme patį paskutinį. Jis neblogai atrodė draugiškose rungtynėse, bet mums reikėjo rinktis tarp dviejų ir pasirinkome kitą žaidėją. Galvojame, kad taip mums bus naudingiau“, - pasirinkimą pakomentavo rinktinės strategas.

Aukštas saugumas

„Žaisime namuose, todėl net neabejojame, kad mūsų užnugaryje bus kaip visada ištikima ir kaip visada triukšminga sirgalių armija. Kiekvienas balsas, kurį girdime, suteikia postūmį į priekį. Tai neabejotinai yra labai svarbu“, - sirgalius į „Žalgirio“ areną kvietė ilgametis rinktinės krepšininkas ir kapitonas Mantas Kalnietis.

Bilietus į šį atrankos turnyrą platina bilietai.lt.

Į rungtynes bus įleidžiami tik galimybių pasus arba galimybių paso kriterijus patvirtinančius oficialius dokumentus turintys asmenys. Siekiant palengvinti koronaviruso testų procesą, Nemuno saloje prie „Žalgirio“ arenos bus įkurtas „Antėjos“ COVID-19 testavimo punktas, kuriame bus galima atlikti greituosius testus. Greitojo antigeno testo kaina - 15 eurų. Sirgaliai į rungtynes tokiu atveju turėtų ateiti gerokai anksčiau, likus valandai pusantros iki rungtynių.

Sirgaliai, norintys pasidaryti testą nemokamai, turėtų registruotis iš anksto telefonu 1808 arba internetu 1808.lt.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sudėtis Gynėjai: Mantas Kalnietis, Rokas Jokubaitis, Lukas Lekavičius, Marius Grigonis, Rokas Giedraitis, Tomas Dimša; puolėjai: Mindaugas Kuzminskas, Arnas Butkevičius, Eimantas Bendžius, Gytis Masiulis; vidurio puolėjai: Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis.

Sidebar placeholder