Pristatyta „Red Bull 211“ bėgimo trasa ir Paul DeMiko prizas

Gražiausioje vasaros estafetėje „Red Bull 211“ keturių žmonių komandos irkluos, mins dviračius bei bėgs. Ir nors bėgikai šiose varžybose startuos paskutiniai, jų tiksliu maršrutu organizatoriai dalinasi pirmiausiai.

Bėgikai startuos netoli Vecekrugo kopos, tuomet įveiks nedidelę kilpą link Preilos, nubėgs iki Kuršių marių pakrantės, tęs kelionę link Nidos, kur pakeliui atsigaivins šalta skardine „Red Bull“ ir galiausiai baigs kelionę Parnidžio kopos papėdėje. Viso bėgikai įveiks apie 10 kilometrų. Žiūrovams tuo tarpu rekomenduojama rinktis netoli starto ir finišo, kur bus patogiausios vietos stebėti šį varžybų etapą. 

Taip pat organizatoriai atskleidė ir apie bendradarbiavimą su populiariuoju Paul DeMiko. Kartu su juo buvo nuspręsta įsteigti papildomą prizą vienam iš bėgikų. DeMiko kartas nuo karto mėgsta pabėgioti, tad jis gavo garbę pirmasis išbandyti bėgikų trasą. Laikas, per kurį Paul DeMiko įveiks trasą bus užfiksuotas ir laikomas paslaptyje – iki pat „Red Bull 211“ varžybų dienos, kuomet bėgikas, pataikęs arčiausiai šio rezultato gaus netikėtą papildomą prizą.

„Red Bull 211“ – tai trijų etapų estafetė, rugpjūčio 14 d. vyksianti Kuršių nerijoje, kurioje keturių žmonių komandos įveiks apie 50 kilometrų baidarėmis, dviračiais ir bėgte. Tai pirmasis tokio tipo ir tokio masto renginys šiame regione, o dalyvavimas jame yra nemokamas.

Sidebar placeholder