Rankinio festivalyje siautė „Viesulas“

Visą savaitę Pirmosios Melnragės paplūdimyje turėjęs vykti Klaipėdos paplūdimio rankinio festivalis šiemet dėl nepalankių oro sąlygų buvo kiek sutrumpintas - vyko tik penkias dienas, iš kurių vieną dieną dėl smarkaus lietaus buvo žaidžiama sporto salėje.

Iš viso festivalyje dalyvavo 40 įvairių Lietuvos miestų komandų.

Pasak šio renginio organizatoriaus Vidmanto Toliušio, dėl pandemijos į uostamiestį neatvyko komandos iš Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos ir Estijos.

Klaipėdos paplūdimio rankinio festivalis, iš dalies finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės, susideda iš trijų turnyrų: „Dragūno taurė 2021“, „Viesulo taurė 2021“ ir Lietuvos atvirasis suaugusiųjų paplūdimio rankinio čempionatas.

„Dragūno taurės 2021“ turnyro nugalėtoja tapo „Viesulo“ I komanda, antri liko „Viesulo“ II, treti - „Viesulo“ III komandos rankininkai.

„Viesulo taurės 2021“ turnyras, kuriame varžėsi 9-11 metų vaikai, dėl nepalankių oro sąlygų buvo perkeltas į sporto salę.

Čia tarp mergaičių pirmos buvo vilnietės, antros - garliaviškės, trečios - klaipėdietės („Viesulas“).

Tarp berniukų lygių neturėjo tauragiškiai, o antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Klaipėdos „Viesulo“ komandos.

Ketvirtadienį, jau taip smarkiai nebelyjant ir susilpnėjus vėjui, prasidėjo 2007-2009 metais gimusių vaikų turnyras.

Čia tarp mergaičių pirmąją komandinę vietą iškovojo tauragiškės, antrąją ir trečiąją vietas - klaipėdietės.

Tarp berniukų pirmi buvo šiauliečiai, antri - klaipėdiečiai, treti - Molėtų komandos atstovai.

Tarp 2005-2006 metais gimusių paauglių pirmąją vietą iškovojo „Viesulo“ merginos, pranokusios Tauragės ir Zarasų atstoves.

Tarp šio amžiaus vaikinų taip pat lyderiai buvo „Viesulo“ rankininkai.

Mūsų vaikinai pranoko dvi Garliavos komandas, taip pat Zarasų, Kaltinėnų ir „Viesulo“ II komandos rankininkus.

Suaugusiųjų varžybose tarp moterų pirmąją vietą iškovojo „Viesulo“ ekipa, pranokusi Vilniaus, Molėtų ir Kretingos atstoves.

Tarp vyrų šįkart triumfavo Kaltinėnų atstovai, o „Viesulas“ liko antras. Treti buvo „Memelio“ atstovai, ketvirti - vilniečiai, penkti - tauragiškiai.

„Noriu pasidžiaugti, kad festivalis, nors ir susitraukęs, visgi įvyko. Prieš pat festivalį atsisakė dalyvauti kelios komandos, tad tvarkaraščiai buvo sudaromi varžybų išvakarėse. Iš dalies labai pasisekė, kad pačiu blogiausiu oru turėjo vykti jauniausių festivalio dalyvių varžybos.

Jas galėjome perkelti į sporto salę, nes tokio amžiaus vaikai tik susipažįsta su paplūdimio rankiniu, o tai galima padaryti sporto salėje. To tikrai nebūtų įmanoma padaryti su kitomis amžiaus grupėmis“, - pasakojo festivalio organizatorius V. Toliušis.

Jis džiaugėsi gausiu ir pakankamai geru Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro komandų pasirodymu.

„Patys matote, kiek iškovojome medalių. Be to, įvairaus amžiaus merginų ir vaikinų Lietuvos paplūdimio rankinio rinktinėms visada atstovauja po kelis “Viesulo„ sporto centro auklėtinius ar auklėtines“, - pabrėžė V. Toliušis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder