Rasa Vilkienė grįžta prie jūros: ves nemokamą treniruotę

Nors žinoma sveikos gyvensenos specialistė ir asmeninė trenerė klaipėdietė Rasa Vilkienė po skyrybų su vyru persikėlė gyventi į Vilnių, tačiau nepamiršta savo gimtojo miesto ir čia per daugybę metų į sporto kelią atvestų klientų. Ji birželio 13 dieną (sekmadienį) iš sostinės atvyks į pajūrį ir klaipėdiečiams bei miesto svečiams organizuoja nemokamą treniruotę ant jūros kranto.

Treniruotės sekmadienį Pirmosios Melnragės paplūdimyje, prie molo, pradžia - 11 val.

„Žmonės man nuolat rašo ir teiraujasi, ar bus treniruotės prie jūros. Kadangi gyvenu gana toli - už daugiau nei 300 km - nuo Klaipėdos, tad kiekvieną savaitę čia atvykti negaliu, bet kai tik būsiu Klaipėdoje ir turėsiu galimybę, planuoju surengti treniruotes prie jūros. Visada malonu čia gyvai susitikti su savais klientais. Juk per daugybę metų jų Klaipėdoje - tūkstančiai”, - „Vakarų ekspresui” sakė R. Vilkienė.

Jau ankstesnėmis vasaromis rašėme, kad į šios gerai žinomos sveikos gyvensenos specialistės ir asmeninės trenerės nemokamas treniruotes prie jūros plūsta ne tik klaipėdiečiai ir įvairių Lietuvos miestų atstovai, bet ir į tėvynę atostogų grįžę emigrantai.

„Atvyksta lietuviai, gyvenantys Amerikoje, Anglijoje, Islandijoje, Airijoje, Danijoje, Norvegijoje. Jie aktyviai seka mano veiklą socialiniuose tinkluose, stebi treniruočių videoįrašus. Emigrantai, grįžę į Lietuvą pailsėti, būna net aktyvesni, nei čia nuolat gyvenantys miestiečiai”, - džiaugėsi R. Vilkienė.

Anksčiau, kai dar nebuvo COVID-19 pandemijos, Pirmosios Melnragės paplūdimyje į R. Vilkienės vedamas nemokamas treniruotes susirinkdavo ir keli šimtai besimankštinančiųjų. „Atvyksta mamos su vaikučiais. Į treniruotes įsilieja ir tėveliai ar net seneliai.

Treniruotis prie jūros ant smėlio - vienas malonumas. Be to, mankštą paįvairina smagi muzika ir puiki susirinkusiųjų nuotaika. Visi pasisemiame teigiamų emocijų. Mankšta yra skirta įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms. Per vasarą žmonėms įskiepijame sporto įgūdžius ir neretai žmonės tęsia sporto treniruotes namuose ar sporto salėse. Juk sportas - geros savijautos, puikios nuotaikos ir sveikatos eliksyras. Kuo daugiau sportuosime ir judėsime, nuo to bus geriau mums visiems. Į savo mankštas prie jūros kviečiu visus norinčiuosius. Juk tai jums nieko nekainuoja”, - akcentavo asmeninė trenerė.

R. Vilkienės treniruotės nuolat yra tiesiogiai transliuojamos jos asmeninėje „Facebook” paskyroje. „Ne vienas žmogus man yra pasakęs: „Per vaizdo įrašą nepajusi tos puikios energetikos ir atmosferos, kokia yra sukuriama pačiam atliekant mankštą pajūryje”, - džiaugėsi klaipėdietė R. Vilkienė.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder