Rimta „Neptūno“ paraiška - nušlavė varžovus nuo kelio 5:0

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai pateikė rimtą paraišką, kad kovoje dėl Lietuvos futbolo federacijos „Topsport I lygos“ čempionato nugalėtojų vardo niekas nėra prarasta - Valdo Trakio auklėtiniai Vilniuje net 5:0 (0:0) sutriuškino Vilniaus BFA ekipą ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Visi įvarčiai krito antrajame rungtynių kėlinyje: 51 min. varžovų vartus atrakino Julius Kasparavičius, vėliau pasižymėjo Arnas Kurakinas (56 min.), 70 dvikovos minutę 11 m baudinį realizavo Oleksandr Dovhyi, 84 min. varžovų vartus nuginklavo Aurimas Skurdelis, o galiausiai 89 min. pasižymėjo ir jaunasis Klaipėdos futbolo talentas Jonas Vaitkus.

„Neptūnas“ po šios pergalės savo taškų kraitį padidino iki 44 taškų (13 pergalių, 5 lygiosios, 3 pralaimėjimai).

„Neptūną“ nuo antroje vietoje esančios Jonavos BE1 ekipos skiria vos 3 taškai, o nuo pirmoje vietoje įsitaisiuisių Vilniaus "Riterių" - 7 taškai.

Kitas LFF II lygos „Neptūnas“ žais rugsėjo 14 d. su FK „Garliava“.

O artimaiusios neptūniečių rungtynės Klaipėdos centriniame stadione - rugsėjo 20 dieną su Kretingos „Minija“.