Rinktinės dvikova Klaipėdoje – be Brazdeikio ir Kuzminsko

Šįvakar nuo 19.30 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančioje draugiškoje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės dvikovoje su estais ant parketo neišvysime Igno Brazdeikio ir Mindaugo Kuzminsko. Tokį sprendimą priėmė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis.

Anot jo, Mindaugas buvo pasiruošęs žaisti, bet patyrė mikro traumą, o Ignas Brazdeikis prie rinktinės prisijungė tik pirmadienį ir treneris nusprendė nerizikuoti.

„Ignas prisijungė vėliau ir nenorėjome verstis per galvą ir iš karto mesti į sūkurį, dar norime duoti laiko jam įsivažiuoti į ritmą. Nesvarbu, kad ir be šių žaidėjų kovosime dėl pergalės. Dirbome, padarėme pradinį įdirbį ir tikimės, kad šiandien tai atsispindės rungtynėse“, - Klaipėdoje vykusioje spaudos konferencijoje sakė K. Maksvytis.

Taigi, šio vakaro rungtynėms registruoti šie žaidėjai: Eigirdas Žukauskas, Gediminas Orelikas, Gytis Masiulis, Kristupas Žemaitis, Laurynas Birutis, Lukas Lekavičius, Marius Grigonis, Martynas Echodas, Rokas Giedraitis, Tomas Dimša ir du Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniai - Rokas Jokubaitis ir Arnas Butkevičius.

Jau anksčiau buvo aišku, kad "Švyturio" arenoje minėtose draugiškose rungtynėse nepasirodys NBA bokštai - Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis.

Jie prie rinktinės turėtų prisijungti šį savaitgalį.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė nuo liepos 25 d. Palangoje pradėjo pasiruošimą Europos krepšinio čempionatui Vokietijoje ir FIBA 2023 metų Pasaulio taurės atrankos langui.

Prieš Europos čempionatą, startuosiantį rugsėjo 1 d., Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės lauks 7 kontrolinės rungtynės.

Tai - rugpjūčio 4 d. (Klaipėdoje) ir rugpjūčio 7 d. (Alytuje) su Estija, rugpjūčio 10 d. (Kaune) ir rugpjūčio 11 d. (Vilniuje) su Suomija, rugpjūčio 16 d. (išvykoje) ir rugpjūčio 18 d. (Vilniuje) su Ispanija, rugpjūčio 19 d. (Vilniuje) su Nyderlandais.

Paskutinę rugpjūčio savaitę lietuvių dar lauks FIBA 2023 m. Pasaulio taurės atrankos mačai su Vengrija (rugpjūčio 24 d. išvykoje) ir Juodkalnija (rugpjūčio 27 d. Kaune).

Bilietus į minėtas rungtynes platina bilietai.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder