Rinktinės rungtynes Klaipėdoje stebės per 3 tūkstančius sirgalių (2)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė su vyr. treneriu darbėniškiu Kaziu Maksvyčiu priešakyje penktadienį nuo 19.30 val. kils į kovą dėl atrankos į 2023 metų Pasaulio taurę. Lietuvaičių ir bulgarų akistatą „Švyturio“ arenoje planuoja stebėti per 3 tūkstančius krepšinio sirgalių.

„Jau yra parduota apie tris tūkstančiai bilietų, o patirtis rodo, kad ir paskutinę dieną atsiranda žiūrovų. Tikrai turėsime per tris tūkstančius sirgalių“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Švyturio“ arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.

„Geras jausmas grįžti į Klaipėdą. Pažįstama arena, darbuotojai. Tikiuosi, kad susirinks žiūrovai, klaipėdiečiai. Smagu grįžti, tai šiek tiek palengvins debiutą. Norėčiau, kad sirgalių butų kuo daugiau, sirgaliai būtų kaip šeštasis žaidėjas. Tikiuosi, jog bus daugiau nei LKL rungtynėse“, – rungtynių išvakarėse surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo K. Maksvytis.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus - bulgarus, Lietuvos rinktinės vyr. treneris pabrėžė: „Tai komanda, labai priklausanti nuo emocijų, su jomis žaidžia dar geriau, su blogomis emocijomis gali pulti į duobę. Žaidžia greitą puolimą, daug improvizuoja, turi nemažai metikų. Skaičiuojant statistiškai, surengia daugiausiai atakų. Vienas tikslų – stabdyti jų greitą puolimą“.

Lapkričio 29 d. išvykoje lietuviai susikaus su Čekijos rinktine. Lietuvaičių grupėje taip pat žaidžia Bosnija ir Hercegovina.

Priminsime, kad Lietuvos rinktinės gretose yra net keturi Klaipėdos krepšininkai: Deividas Gailius, Eimantas Bendžius, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius. Pastarasis klaipėdietis - rinktinės kapitonas.

Sekmes Kazy !!!
klp, 2021-11-25 20:21
Iš kur tokį fotografą gavot,neina nei vienos foto įžiūrėti ?
???, 2021-11-25 18:43
Sidebar placeholder