Rygoje - LCC merginų pergalė 72 taškų skirtumu

LCC tarptautinio universiteto krepšininkės ne žodžiais, o veiksmais įrodinėja, kad neatsitiktinai yra vienos iš Baltijos moterų krepšinio čempionato lyderių - Latvijoje net 72 taškų skirtumu - 103:31 (38:3, 22:9, 19:9, 24:10) nukautos Rygos „TTT Juniores“ krepšininkės.

Jau dvikovos pradžia aikštės šeimininkėms nieko gero nežadėjo - klaipėdietės rungtynes pradėjo uraganiniu puolimu ir pirmavo 36:0, o pirmuosius taškus Rygos jaunosios krepšininkės pelnė tik prabėgus 9,5minutės - 36:2.

Klaipėdiečių lyderė Gerda Raulušaitytė per 12 minučių pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėtojoms Emilija Trofimenko per 27 minutes pelnė 11 taškų (1/6 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus.

LCC krepšininkės į savo sąskaitą įsirašė 17-ąją pergalę ir Baltijos moterų krepšinio čempionate įsitvirtino antroje pozicijoje.