Satera Balčaitytė

Satera Balčaitytė - Lietuvos čempionė

Šiauliuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių daugiakovių čempionate žibėjo Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtinė Satera Balčaitytė.

Alvydo Šilausko auklėtinė tapo Lietuvos suaugusiųjų penkiakovės čempione. Ji iš viso surinko 3 630 taškų. Tai asmeninis klaipėdietės rekordas (atskirose rungtyse: 60 m b/b - 9 sek., aukštis - 1,80 m, rutulys - 10,58 m, tolis - 5,29 m, 800 m - 2 min. 43,32 sek).

Satera kartu tapo ir jaunimo čempionato nugalėtoja, o jaunių čempionate nugalėjo Deira Gruzdytė (Klaipėdos r.) - 3 364 taškai.

Tarp suaugusiųjų antrąją vietą iškovojo Gabriela Liminovič (Vilnius) - 3 336 taškai, trečia liko Elzė Viktorija Kazlauskaitė (Vilnius) - 3 313 taškų.

Septynkovės Lietuvos čempiono titulą apgynė Edgaras Benkunskas (Kaunas) - 5 340 taškų. Sidabro medalį iškovojo Tomas Sabašinskas (Kaunas, 5 101 tšk.), bronzos - Domantas Dobrega (Kaunas/Panevėžys, 5 084 tšk.).