Savaitgalį Klaipėdoje spindės lengvosios atletikos žvaigždės

Šį savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje spindės Lietuvos lengvosios atletikos žvaigždės: mūsų mieste vyks svarbiausios sezono lengvaatlečių varžybos - Lietuvos suaugusiųjų čempionatas. Į Klaipėdą sugužės būrys olimpiečių, šalies čempionų iš skirtingų rungčių.

Tarp jų - šuolio į aukštį lyderiai Airinė Palšytė, Urtė Baikštytė ir Juozas Baikštys, trišuolininkės Divilė Kilty, Diana Zagainova ir Aina Grikšaitė, rutulio stūmikė Ieva Zarankaitė, bėgikai Gediminas Trusauskas, Simas Bertašius, prieš kelias dienas naują šalies rekordą užfiksavęs septynkovininkas Edgaras Benkunskas bei ėjikai Arturas Mastianica, Marius Žiūkas, Monika Vaciukevičiūtė ir Brigita Virbalytė-Dimšienė.

Minėti sportinio ėjimo lyderiai prieš kelias dienas grįžo iš daugiau nei mėnesį trukusios treniruočių stovyklos Australijoje ir tikisi pademonstruoti aukštus rezultatus.

Šeštadienį varžybų pradžia - 13 val. Varžybų atidarymas planuojamas 13.50 val. Šeštadienį varžybos tęsis iki maždaug 18 val.

Sekmadienį - nuo 11 iki 15 val.

„Laukia įdomus reginys. Galbūt Klaipėdoje pavyks užfiksuoti ir naujų šalies rekordų“, - sakė Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Murašovienė.

Ji pasidžiaugė, kad Lietuvos lengvosios atletikos federacija jau daugybę metų svarbiausias varžybas patiki Klaipėdai. Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos žiemos čempionatas mūsų mieste vyks jau ketvirtus metus iš eilės, o su pertraukomis yra vykęs gal per tuziną kartų.

„Klaipėda yra vertinama ne tik dėl gerų varžyboms sąlygų, bet ir dėl aukšto lygio teisėjų darbo“, - pasidžiaugė R. Murašovienė.

Beje, tai bene paskutinis šansas lengvaatlečiams patekti į kovo 2–5 dienomis Stambule (Turkija) vyksiantį Europos uždarų patalpų čempionatą.

Stebėti varžybas bus galima ne tik Klaipėdos lengvosios atletikos manieže, bet ir tiesiogiai per „Delfi TV“.

Paanalizavus varžybų kalendorių matyti, kad Klaipėdoje pavasarį ir vasarą vyks dar apie 10 įvairių varžybų - nuo vaikučių pirmenybių iki jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų varžybų.

Be to, mūsų miesto treneriai ir sportininkai nuolat vyksta į kitų miestų ir šalių tarptautinius turnyrus bei čempionatus ir visada grįžta su medaliais.

SUGRĮŽO. Gerų rezultatų tikimasi ir iš prieš kelias dienas iš Australijoje vykusios stovyklos grįžusios Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtinės Monikos Vaiciukevičiūtės. Asmeninio archyvo nuotr.

SUGRĮŽO. Gerų rezultatų tikimasi ir iš prieš kelias dienas iš Australijoje vykusios stovyklos grįžusios Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtinės Monikos Vaiciukevičiūtės. Asmeninio archyvo nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder