Savaitgalį motoakrobatas Aras Gibieža pristatė savo klipą „Ledas!“

Platforma su keturiais solidaus dydžio ekranais, įspūdingi motociklo triukai ant ledo juose, cypiančios keturių motociklų padangos aplink ir visa tai apsupę automobiliai – Vilniaus oro uoste šeštadienį dėjosi keisti dalykai. Keisti ir įspūdingi. Čia vyko „Red Bull“ atleto, garsiausio Lietuvos motoakrobato Aro Gibiežos klipo „Ledas!” pristatymas.

„Ledas!” – tai trumpa, bet įtraukianti istorija, apie tai, kas galėtų nutikti, jei ledo arenos prižiūrėtojas joje atrastų modifikuotą „Kawasaki Ninja“ motociklą. Tuo pačiu tai ir kiek daugiau nei trys minutės aukščiausio lygio motoakrobatikos, kurią profesionaliai nufilmavo patyrusi komanda. Galiausiai – tai pirma oficiali „Red Bull“ ir sporto atleto videokolaboracija Lietuvoje.

Taigi, priežasčių užsimanyti pamatyti šį klipą – daug. O priežasčių pamatyti jo premjerą gyvai – bent keturiomis daugiau, mat premjeros Vilniaus oro uoste metu Aras Gibieža su savo draugais, Lietuvos motoakrobatikos pažibomis, susirinkusiems žiūrovams surengė gyvą pasirodymą, į kurį pastarieji audringai reagavo savo automobilių pypsėjimu.

Nenuostabu, mat Aras – aukščiausios klasės motoakrobatas, daugkartinis Europos motoakrobatikos čempionas, sukūręs net keletą unikalių triukų („unicycle“, „360 kangaroo“, „hammer“, „top chair“), kuriuos į savo programas įtraukė geriausi šio sporto meistrai visame pasaulyje.

Prie jo netikėtai prisijungusi komanda taip pat yra sukaupusi nemenką patirtį. Šarūnas Kezys – pasaulio „Guiness“ rekordo savininkas, per minutę padaręs daugiausiai apsisukimų ant galinio motociklo rato. Nerijus Malinauskas – Baltijos šalių motorolerių motoakrobatikos čempionas ir įvairių disciplinų prizininkas. Taip pat jis yra visų keturių pilotų motociklų dizaino autorius. Paskutinysis, Virginijus Dikšas, taip pat yra daugelio motoakrobatikos čempionatų dalyvis ir prizininkas, kuris taip pat kuria detales šiam sportui ruošiamiems motociklams.

Prieš pat premjerą į oro uostą suvažiavę žiūrovai taip pat galėjo įvertinti trejetą veiksmo klipų, kuriuos paruošė „Red Bull“ atletai iš užsienio. „Kamaz“ sunkvežimis, tempiantis vandenlentininką ar parkūro bėgikas šokinėjantis Hamburgo namų stogais – tik keletas iš įspūdingų kadrų, kuriuos jiems teko išvysti.

Ateinantį šeštadienį, balandžio 17 d., Aras Gibieža su komanda tokio pat formato „Ledas!“ pristatymus ruošia ir Kauno gyventojams. Nemokamų bilietų į juos su kodu „Ledas!” atsiimti galima „Bilietai.lt“ sistemoje.

Klipą galite peržiūrėti čia

Raktažodžiai
Sidebar placeholder