Šeimų paplūdimio rankinio turnyre vyravo draugystė

Smiltynės paplūdimyje dvi dienas vykusiame šeimų paplūdimio rankinio turnyre, kuriame varžėsi 5 Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos komandos, buvo sportinių emocijų, tačiau galiausiai nugalėjo draugystė - visi dalyviai apdovanoti taurėmis ir medaliais.

„Likus savaitei iki turnyro, buvo užsiregistravusios 8 komandos, bet į raudonąją COVID-19 zoną patekusią Klaipėdą atvykti išdrįso tik 5 komandos“, - „Vakarų ekspresui“ sakė šeimų rankinio turnyro organizatorius Vidmantas Toliušis.

Jis šeimų paplūdimio rankinio turnyrus organizuoja jau trečius metus ir sakė, kad šiųmetis organizavimas buvo pats sunkiausias.

„Dėl su COVID-19 susijusių sienų kirtimo procedūrų sunkumų neatvažiavo dvi latvių ir viena Norvegijoje gyvenančių lietuvių šeima. Taip pat dėl įvairių priežasčių nedalyvavo kelios ankstesniais metais dalyvavusios komandos, viena komanda atsisakė dalyvauti paskutinę minutę. Taigi, šiais metais turnyras buvo lietuviškas“, - pasakojo V. Toliušis.

Visgi turnyras įvyko ir per dvi dienas komandos sužaidė po 4 rungtynes. Geriausiai sekėsi vietinėms komandoms - jungtinei Kremerių ir Stropų šeimynai. Jiems ant kulnų lipo jungtinė Juškėnų ir Cibulskių šeimyna.

„Čia daugiau šeimų šventė, o ne varžybos. Vyravo puikios nuotaikos, visi pasisėmė teigiamų emocijų“, - pasidžiaugė V. Toliušis.

Turnyrą organizavo Klaipėdos miesto rankinio federacija, jį dalinai finansuoja ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Sidebar placeholder