Šeimų paplūdimio tinklinio turnyre - azartiškos kovos

Klaipėdos teniso arenoje, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne, vyko daug azarto ir puikių emocijų padovanojęs paplūdimio tinklinio turnyras „Drogas šeimų 3x3“.

Tarp A lygio komandų triumfavo Jocių šeimyna.

Antrąją vietą iškovojo Velykiai, trečiąją - Tamošauskai.

Tarp B lygio komandų geriausiai sekėsi Damuliams, antrąją vietą iškovojo Barkauskai, trečiąją - Valiukai.

„Drogas“ jau kelerius metus komandų dalyvius džiugina savo puikiomis dovanomis, prizais ir klubo atstovai džiaugiasi šia draugyste ir bendradarbiavimu", - sakė jau kelerius metus tokius turnyrus organizuojantys ir šią gražią tradiciją puoselėjantys klaipėdiečiai Inga ir Andrius Dumbauskai.

Tiek organizatoriai, tiek dalyviai pabrėžia, kad tokie turnyrai suartina šeimos narius ir padeda skiepyti vienybės jausmą.

„Mūsų tikslas - suburti šeimas ir jas skatinti leisti daugiau laiko kartu sportuojant. Juk tai - geriausios emocijos ir nepakartojamas laikas“, - pabrėžė šeimų tinklinio turnyrą organizavę Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai.

Jų teigimu, tinklinis šiuo atveju lieka antrame plane.

„Juk mieste sporto renginių šeimoms nėra daug. Paplūdimio tinklinis - kone geriausiai ir lengviausiai suburiama sporto šaka visai šeimai, juk visi kažkada prie jūros esame žaidę „bulvę“. Nors dabar žiema ir už lango šalta, bet pas mus dalyviai pasijunta tarsi vasarą pliaže - žaidžiama šildomo smėlio aikštelėse ant nedulkančio smėlio“, - sakė I. Dumbauskienė.

Akcentuojama ir tai, kad šeima yra pats brangiausias turtas ir didžiausia vertybė, o sportas ir aktyvus laisvalaikis - geriausias vaistas nuo ligų ir blogos nuotaikos.

„Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens mūsų valstybėje, tuo ji bus stipresnė“, - teigė Inga ir Andrius Dumbauskai.

Dar jie pridūrė: „Kas gali būti smagiau, kaip draugiškas ir emocingas laikas drauge su šeima?“

Ketvirtas paplūdimio tinklinio turnyro „Drogas šeimų 3x3“ etapas planuojamas kovo 10 dieną. Balandžio 28 dieną - finalinis etapas, po kurio paaiškės absoliutūs šaltojo sezono paplūdimio tinklinio turnyro „Drogas šeimų 3x3“ nugalėtojai. Vėliau paplūdimio tinklinio kovos persikels į pajūrio aikšteles.

Reikia pasidžiaugti ir tuo, kad Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne vasario mėnesį vyks tiek Lietuvos U14 (vasario 23 d.), tiek U16 paplūdimio tinklinio čempionatai.

Džiugu, kad Klaipėda tampa svarbia Lietuvai paplūdimio tinklinio dalimi.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder