SPORTIŠKA VASARA. Senjorų mankšta - tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir socialinis bendravimas. Klaipėdiečiams sudarytos galimybės visą vasarą sportuoti nemokamai.  Organizatorių nuotr.

Senjorams - nemokamos mankštos

Klaipėdos senjorams suteikta puiki galimybė vasarą leisti aktyviai ir sportiškai - Klaipėdos sveikatingumo studijos „Ginsvė“ treneriai visą vasarą senjorus kvies sportuoti nemokamai.

Jau nuo birželio 1 dienos dviejose skirtingose miesto vietose - „Vėtrungės“ gimnazijos stadione (Gedminų g. 5) ir „Minimelts“ nuotykių parke (Herkaus Manto g.) senjorai bus kviečiami į įvairias mankštas.

Senjorų sportinėmis veiklomis rūpinsis didelę patirtį dirbant su vyresnio amžiaus žmonėmis turintys „Ginsvės“ trenerės - Daiva Palubinskaitė ir Dovilė Čiegienė.

Nemokamos mankštos „Minimelts“ nuotykių parke bus vyks net tris kartus per savaitę - pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 9 val. Senjorai tomis dienomis kviečiami susitikti šiame parke prie įrengtos futbolo aikštelės.

Mankštos „Vėtrungės“ gimnazijos stadione vyks kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 10 val.

„Su savimi prašome turėti kilimėlius ar rankšluosčius, apsirenkite patogia apranga pagal oro sąlygas“, - pabrėžė mankštų kuratorė ir trenerė D. Palubinskaitė.

Ji pasidžiaugė, kad projektas bendrai finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos ir Sporto rėmimo fondo.

„Ginsvės“ studijoje vyresnio amžiaus žmonės sportuoja jau 18 metų ir dauguma jų teigia, kad atsisakė vaistų, sumažėjo nugaros ir sąnarių skausmai. Senjorų mankšta - tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir socialinis bendravimas", - teigė D. Palubinskaitė.

Specialistė akcentavo, kad fizinis aktyvumas vyresniame amžiuje turi daug pliusų.

„Gerina kraujotaką, padeda griuvimų prevencijai, mažina sąnarių ir stuburo skausmus, gerina savijautą, kelia energiją, padeda stabdyti osteoporozę, gerina miegą. Treniruočių metu senjorai ne tik praktiškai užsiims fizine veikla, jie taip pat bus supažindinami su konkretaus pratimo nauda organizmui, taip suteikiant tiek praktinių įgūdžių, tiek teorinių žinių apie fizinio aktyvumo naudą jų organizmui“, - sakė D. Palubinskaitė.

Ji kviečia senjorus būti aktyvius ir išnaudoti šią nemokamų mankštų galimybę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder