Sergejus Maslobojevas sužinojo būsimą varžovą

Klaipėdos miesto sporto ambasadorius Sergejus Maslobojevas lapkričio 18 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenos ringe pasirodys savų žiūrovų akivaizdoje - tarptautiniame bušido turnyre „KOK Mega Serie Hero's“ Sergejų išvysime sunkaus svorio kovotojų kategorijoje.

KOK ir „Glory“ čempionui paskirtas ir varžovas - Jungtinėje Karalystėje pagal reitingą pirmu numeriu esantis sunkiasvoris Rhysas Brudenellu.

„Aš niekada nesirenku varžovų, o drąsiai kovoju su visais, kurie nori su manimi stoti į ringą. Kai tu sieki būti geriausiu ir esi lyderiaujantis pasaulyje, negali nieko bijoti. Toks mano principas“, - „Vakarų ekspresui“ sakė S. Maslobojevas.

Skelbiama, kad čempiono sugrįžimas į Lietuvos ringą šį lapkritį „KOK Mega Serie Hero's“ turnyre taps vienu didžiausių sporto įvykių šalyje šiais metais ir bus išskirtinė galimybė pamatyti KOK ir „Glory“ čempiono kovą Lietuvoje.

Bilietus į intriguojantį renginį galite įsigyti www.bilietai.lt.

Šis turnyras žada būti vienu intensyviausių ir labiausiai intriguojančių Europos kovos menų padangėje šiemet.

36-erių metų S. Maslobojevas-Kuvalda - kovotojas, savo talentu ir nepaprasta charizma sugebėjęs užburti kovos menų sporto mėgėjus ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder