Šeškų šeimos triumfas NKL

Jonavos klubas „CBet" Nacionalinės krepšinio lygos finale 100:66 sutriuškino „Telšius" ir iškovojo teisę persikelti į Lietuvos krepšinio lygą. Virginijaus Šeškaus treniruojamoje nugalėtojų komandoje labiausiai pasižymėjo jo sūnus Edvinas.

Jonavos krepšininkai tikrai nusipelnė tapti NKL čempionais, nes jie dominavo visą sezoną. Reguliariajame sezone V.Šeškaus auklėtiniai užėmė pirmąją vietą, laimėję 24 iš 28 rungtynių. Ketvirtfinalio serijoje „CBet" 3-1 nugalėjo „Šilutę", sezoną vainikavo dvi užtikrintos pergalės finalo ketverto turnyre Jonavoje. Penkeriose laimėtose atkrintamųjų varžybų rungtynėse vidutinė jonaviškių persvara buvo 20,4 taško.

V.Šeškus NKL čempionatą laimėjo antrą kartą - 2009 m. jis triumfavo su Prienų „Rūdupiu", kurį vėliau treniravo LKL. „Galiu pasakyti, jog nuo pat pradžių tikėjomės laimėti lygą, tokie buvo mano pareiškimai. Galbūt finalas buvo per lengvas, bet mes atradome savo X faktorių. Žinote, turbūt, kokį", - sakė Jonavos klubo treneris.

X faktoriumi tapo Edvinas Šeškus, pataikęs 6 iš 7 tritaškių, pelnęs 26 taškus ir surinkęs 31 naudingumo balą. Trenerio sūnus pripažintas naudingiausiu finalo ketverto turnyro krepšininku. 16 taškų prie pergalės pridėjo Darius Tarvydas, 12 - Kahlilas Tomas (Kahlil Thomas). „Telšiams" po 13 taškų pelnė Ignas Razutis ir Deividas Rasys.

„Galiu tik pagirti Telšių komandą. Manau, ji padarė viską, ką galėjo. Tikrai nebuvo lengva. Varžovai buvo pagavę momentą, bet mums tikrai padėjo tritaškiai. Per pertrauką kalbėjome, kad kamuolys turi judėti. Kai kamuolys pradėjo judėti, prasidėjo geros atakos, o dar prisidėjo pataikymas iš toli", - finalą komentavo V.Šeškus.

NKL čempionai įgauna teisę persikelti į LKL. Šia teise eilę metų niekas nesinaudojo, nes klubai neatitikdavo LKL kriterijų, svarbiausias iš jų - tinkama salė. Jonavos klubas tinkamą areną turi, todėl ketina belstis į elitinį divizioną. „Reikia su vyrais pasėdėti, pašnekėti, pakalbėti apie kitus metus, ką darysime kitą sezoną", - sakė V.Šeškus.

NKL bronzą iškovojo Šakių „Vytis", mažajame finale 81:69 įveikęs Marijampolės „Sūduvą-Mantingą".

Virginijus Šeškus. Eltos nuotr.

Sidebar placeholder