Šeštadienį Klaipėdos baseine - iki tol neregėtas renginys

Šeštadienį Klaipėdos 50 m baseine vyks iki tol neregėtas renginys - Drakonų valčių irklavimas baseine 8 prieš 8. Pasak organizatorių jau užsiregistravo 12 komandų ir registracija dar galima tiek šiandien, tiek varžybų dieną renginio vietoje.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai raginami burti komandas ir pajausti šio azartiško ir daug emocijų keliančio renginio atmosferą.

Varžybos šeštadienį Klaipėdos baseine prasidės 12 val.

Norinčios dalyvauti komandos baseine dar bus registruojamos ir šeštadienį nuo 11 iki 12 val.

Taip pat registruotis galima ir telefonu: 8 652 40596 arba el. paštu: [email protected].    
 
„Lietuvoje tai - naujiena. Šaltojo sezono turnyrus baseinuose “8 prieš 8„ planuojame vykdyti iki balandžio vidurio. Turnyras įgauna pagreitį ir numatome iki 8 tokių renginių, o šiltuoju metų laiku kelsimės į miestų bei miestelių vandens telkinius ir Drakono valčių festivalius matysite visur, tarp jų - ir per šiųmetę Jūros šventę“, - "Vakarų ekspresui" sakė Lietuvos drakonų valčių federacijos generalinis sekretorius Saulius Štarolis.

Tai turėtų būti įdomus reginys ir žiūrovams, kadangi išvysti įspūdingo dydžio - apie 15 metrų - drakono valčių kovas Lietuvoje - išties kažkas neįprasto ir intriguojančio.

Šįkart į vieną valtį veidais vieni į kitus lips dvi skirtingos komandos - po 8 narius.

Davus teisėjui startą, kiekviena stengsis kuo darniau ir greičiau irkluoti, kad pirmoji įveiktų žymą ir laimėtų.

Tai tarsi virvės tempimas, tačiau viskas vyksta be virvės, o sėdint dviem komandoms vienoje drakono valtyje.

„Noriu pabrėžti, kad tai - smagios varžytuvės, kurios nereikalauja didelio fizinio pasiruošimo. Komandas gali sudaryti tiek vyrai, tiek moterys, tiek mišrios poros. Smagu geras laikas, azartas, emocijos ir judesys. Tiesiog per smagų laiką propaguojame sveiką gyvenimo būdą ir meilę sportui. Dalyvauti mūsų organizuojamuose renginiuose gali visi, kas tik nori. Mes mielai visus priimame, apmokome ir įliejame į drakono valčių sporto kolektyvą“, - akcentavo S. Štarolis.

Jis ragino į šį renginį atvykti tėvelius su vaikais. Jiems taip pat paruošta pramogų.

"Baseine bus paruoštas batutas-kliūčių ruožas, tad kol tėveliai varžysis, vaikai galės pramogauti baseine", - sakė S. Štarolis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder