Shodaniečiai pasiruošę Europos čempionatui

Jau šį šeštadienį Lenkijos Tarnavo mieste vyks Europos čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės garbę gins net 8 karatė mokyklos "Shodan" auklėtiniai. 
Džiugu, kad kasmet Lietuvos rinktinės gretas papildo vis daugiau Klaipėdos karatė mokyklos "Shodan" auklėtinių, o šie metai yra itin sėkmingi, kadangi tarp visų Lietuvos klubų shodaniečių yra daugiausiai.

Europos čempionate šiemet debiutuos Lietuvos čempionas Dovydas Martišius, kuris kovos itin stiprioje ir konkurencingoje  -65kg svorio kategorijoje. 

Taip čempionate debiutuos ir Marija Sekunda, kuri varžysis +65kg. Perspektyvioji shodanietė yra pati jauniausia čempionato kovotoja, ir kaip visada yra nusiteikusi kovingai. Labai džiugu, kad Marija būdama abiturientė sugeba suderinti mokslus ir sportus net ir ruošiantis aukščiausio lygio varžyboms, ji  yra tikrai puikus pavyzdys visai jaunajai kartai.

Ievai Budrytei kovosiančiai svorio kategorijoje -65kg šios varžybos bus taip pat debiutinės suaugusiųjų tarpe. Nepaisant to, jaunoji shodanietė sieks pergalių ir bandys užkopt ant prizininkų pakylos.

Europos čempionate debiutuos ir Laurynas Vaičikauskas, kuris kovos svorio kategorijoje -75kg. Ši kategorija taipogi yra labai konkurencinga ir patekt tarp prizininkų yra išties didelis įššūkis.

Matas Jonauskas, Monika Tydikaitė, ir Joana Timinskienė debiutuos Kata (technikos demonstravimo) komandinėje rungtyje. Čia varžysis net 11 stipriasių Europos komandų.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje +95kg, šių varžybų favoritas yra klaipėdietis Eventas Gužauskas. Shodanietis praitais metais netik tapo Europos šios svorio kategorijos čempionu, bet ir nugalėtoju absoliučioje kategorijoje.

Europos čempionate taip pat startuos ir Viktorija Dambrauskaitė, kuri varžysis -50kg. svorio kategorijoje. Viktorija yra ilgametė Lietuvos rinktinės narė bei įvairiausių čempionatų prizininkė. Karatė keliu Viktorija eina sportuodama Kauno klube "Rifas", bet paskutiniu metu ji persikėlė gyventi į pajūrį, ir treniruojas kartu ir Shodan karatė mokykloje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder